Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Každá žena touží po tom, aby byla spokojená se svým vzhledem. Mít krásný tělo, dobře tvarované stehna a zadek. A samozřejmě mít dokonalý prsa.

   prsacvic

Je mnoho způsobů jak toho docílit. Nejčastěji se dnes využívají implantáty, ale existuje i přírodní cesta jak mít krásné prsa.

Na internetu jsem se dočetla plno zaručených rad. Jak si nastavit fitness program a pokud ho budeme dodržovat, tak se prsa zpevní až po různé prášky atd. Tento recept se pyšní jako zaručený a má velkou odezvu.

Recept je 100% účinný na zpevnění kůže na prsou a garantuje velkou změnu u povadlých prsů. Dodržujte následující dva kroky a sami se přesvědčíte o samotném výsledku.

Za prvé, budete muset dodržovat toto jednoduché cvičení:

• Ležet na zádech na lavici (můžete na posteli)
• Do každé ruky si dejte 3 kg činku
• Zvedejte ruce rovně nad hrudník
• Poté pomalu rozpažujte až budete mít ruce natažené
• Nyní je dejte zase na hrudník
• Opakovat

Proveďte 4 sady po 10 opakováních, 4x týdně. Toto cvičení pracuje se svaly pod prsy v horní části hrudníku a v podpaží. Pokuste se to vydržet měsíc a sami na sobě uvidíte úžasné výsledky.

Kromě cvičení, budete muset použít i tento následující přírodní prostředek pro rychlejší výsledky.

Domácí lék:

Jediné co musíte je si sehnat nějaký extra panenský olivový olej. Lehněte si na postel, pod záda si dejte polštář a na obě prsa si naneste olivový olej. Poté, krouživými pohyby začněte prsa masírovat a třít. V průměru cca. 20x a opakujte každý druhý den. Po skončení si prsa utřete pouze papírovým ubrouskem nebo takovým tím kuchyňským, ten lépe saje a nechte olej působit. Dodá vašim prsům krásný vzhled a pružnost pokožky.

Tak já nechám na vás jestli recept vyzkoušíte a pokud ano budu ráda za vaše názory. Ale, myslím, že trochu olivového oleje a cvičení nemůže ublížit nikomu.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300