Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Trpíte na občasné migrény nebo vás jen tak někdy bolí hlava třeba z nervů, cítíte se někdy slabá a totálně vyčerpaná. Jedna z možností jak tělu nalít lék do žil je levandule.

   levanduledrink

Mnoho odborníků tvrdí, že levandule je velmi užitečná a prospěšná proti chronické a bolestivé, bolesti hlavy. Funguje jako účinný stabilizátor naší nálady, analgetikum a je vhodný pomocník na všude přítomný stres.

Domácí levandulová limonáda je výborný prostředek na uklidnění našich smyslů. Určitě všichni víme, že bolest hlavy má mnoho spouštěčů, stres, napětí, dehydratace a mnoho dalších vnějších nebo vnitřních faktorů. Čistá levandule má silné protizánětlivé, antiseptické, protikřečové, protiplísňové, antidepresivní, antibakteriální, detoxikační, hypotenzní a sedativní vlastnosti. Tato fialová rostlina má mnoho zdravotních výhod.

Připravme si společně levandulovou limonádu

Ingredience:

3 kapky levandulového éterického oleje
2 lžíce medu
4 citrony
1l vody

Postup:

Převařte litr vody a nechte chvilku odstát. Vymačkejte do ní šťávu z citronů a přidejte med. Důkladně rozmíchejte a nakonec kápněte levandulový olej. Nechte vychladnou a cca. na hodinu potom vložte do ledničky.

V těchto horkých dnech můžete přidat i pár kostek ledu, proužek citronu na ozdobu stopek levandule a máte výbornou domácí zdravou limonádu. Levandulová limonáda obnoví rovnováhu našeho těla a eliminuje bolesti hlavy.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300