Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Každá z nás chce být krásná a mít obličej bez vrásek a tělo jako modelka. Jenomže jak toho docílit. Je spoustu rad a návodů a tady je jeden z nich.

   teplavoda

Četla jsem články a diskuze o tom jaký vliv má teplá voda na náš organismus. A sama jsem se divila, co všechno sklenka teplé vody každé ráno udělá s naším tělem. Od rozkládání tuků až po celkové omlazení našeho těla.

V našem uspěchaném životě se nám do těla dostává spousta nežádoucích toxinů, které způsobují předčasné stárnutí a oslabují naší imunitu. Sklenka teplé vody dokáže částice vyplavit z těla ven a tím se naše tělo pročistí a obnoví funkci kožních buněk. Tím by měla být kůže zdravější a můžeme tím předejít stárnutí.

Jedna z nejvíce známých věcí je konzumace teplé vody s citronem. Tato kombinace rozkládá tukové buňky a urychluje spalování. Ale dejte si pozor, kdo pije studenou vodu s citronem tak to má opačné účinky. Tuky začínají tuhnout a ukládat se. Proto se doporučuje po jídle pít vlažné nápoje.

Sklenkou teplé vody můžete ulevit svalstvu v celém těle a zlepšit oběh v kapilárách. A tím zmírníte bolest přírodní cestou.

Pokud máte v těle minimum tuku, čehož dosáhnete pravidelným pitím teplé vody, pomáháte tím vašemu krevnímu oběhu. Díku uvolněným svalům udržujete cirkulaci krve v optimálním výkonu.

A rady našich babiček

Máte problém se stolicí? Každé ráno na lačný žaludek vypijte sklenici vlažné vody a sami se přesvědčíte, co dokáže udělat s vašimi střevy.

Nemůžete usnout? Dejte si před spaním sklenici teplé vody, která dokáže zklidnit vaše tělo a tak si budete moct dopřát klidný spánek.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300