Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Už ten nadpis je sám o sobě hloupost, že jo? Dovedete si představit, jak hubnete tímto způsobem? Na netu koluje článek jedné Američanky, která tímto způsobem hubla a po třech dětech píše, jak se její objem pasu už po prvním použití snížil o 4 cm.

   folioe

Tak si říkám, nevyzkoušet to by byl hřích, když je to takový zázrak jak píší. Bohužel asi nejsem moc důsledná a nevydržela jsem v tomto zábalu celou noc. Asi jsem se nějak utáhla nebo nevím, kde se stala chyba.

Takže přesně jak popisují, koupila jsem smršťovací fólii, mořské řasy a pleťový krém. Žádná levná sranda tohle hubnutí nebude.

Večer jsem si dala pouze lehkou zeleninovou večeři a pila už pouze neperlivou vodu. Po vysprchování jsem si břicho namazala pleťovým krémem oplácala se mořskými řasy a vše důkladně zatáhla folií. Doporučuji, ať vás balí někdo jiný, protože to není úplně tak jednoduchý. Výsledek byl hotov a já šla do poste si číst s tím, že snad usnu a ráno se probudím jako modelka J Přestože jsem v pohodě usnula tak jsem se nad ránem probudila s bolestí břicha. Chvilku jsem se přemáhala, ale nešlo to. Měla jsem pocit, jak kdybych byla v korzetu nebo spíš v lise.

No, a tím všechno končí. Zábal jsem sundala, šla se vysprchovat, protože mořské řasy jsou opravdu luxusní parfém, který jsem na sobě cítila ještě po umytí. A břicho mě bolelo celý den.

A proč jsem vlastně tuhle blbost podstoupila? Jo, proto, abych snížila svůj objem v pase. Super nic jsem nesnížila, ale zase jsem vyzkoušela, jaké věci jsme schopny podstoupit jenom, abychom zhubly. Na mě prostě tento zázrak nějak nezabral, takže si vezmu tenisky a půjdu si zaběhat. Snad to bude lepší.

Holky máte s touto super metodou nějaké zkušenosti? Neříkám, že to nefunguje, že by to mělo plnit nějaký účel. Jasně, že se tímto způsobem ze mě odplaví víc vody, kterou přes noc tělo zadržuje. A proto si ráda přečtu vaše zkušenosti.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300