Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Tento zázračný nápoj vyléčil už přes 45.000 lidi z rakoviny a dalších nevyléčitelných chorob!

   cerrepanap
Další článek, který zaručuje, že pomůže vyléčit rakovinu. Někdy si říkám, jestli to je pravda tak proč už to dávno lékaři nezačali aplikovat. Mnoho lidem by se ulevilo. Ale......

Rudolf Brojs (AT), hledal celý svůj život alternativní lék pro boj s rakovinou. Nakonec našel optimální složení speciálního nápoje. Tento přírodní nápoj vám posílí imunitní systém, vyčistí krev a dodá tělu potřebnou energii. A bylo prokázáno, že nápoj pomáhá v boji proti bujení rakovinových buněk. Je účinný při léčení už více jak 45 000 lidí, kteří trpí rakovinou nebo jinými nevyléčitelnými onemocněními. Brojs je přesvědčený, že proteinové složení této šťávy eliminuje rakovinotvorné buňky.

Vymyslel speciální stravovací režim, který trvá 42 dní. Během nich pijete pouze čaj a jeho speciální zeleninové šťávy z červené řepy, která je hlavní složka tohoto nápoje. V průběhu 42 dní rakovinové buňky hladoví, postupně umírají a váš zdravotní stav se pomalu začíná zlepšovat.

Procentuální složení ingrediencí pro přípravu nápoje:

• Červená řepa (55%)
• Mrkev (20%)
• Celer (20%)
• Brambory (3%)
• Ředkvička (2%)

Všechny ingredience stačí dát do mixéru důkladně rozmixovat a vy můžete zahájit léčbu.

Bohužel se nikde nepíše, kolik se může za den vypít tohoto nápoje, aby měl správné účinky. Takže trochu chyba, že jo?

Červená řepa je bohatá na antioxidanty, vitamíny C, B1, B2, B6, kyselinu listovou, minerální látky - draslík, fosfor, hořčík, vápník, sodík, železo, zinek. Je považována za jednu z nejvíce zdraví prospěšných zelenin. Červená barva v řepě pochází z purpurových pigmentů známých jako betakyanid.

Mnohé studie potvrdili, že červená řepa je velmi prospěšná při léčbě rakoviny a leukémie. Bylo zjištěno, že 100% osob trpících rakovinou pozitivně reagovalo na léčbu řepou.

Je vhodná pro těhotné ženy, protože obsahuje vysoké množství kyseliny listové. Posiluje funkci jater, žlučníku a funguje jako prevence při zácpě. Pomáhá při bolestech hlavy, bolesti zubů, úplavice, problémy kostí, kůže a tlumí menstruační bolesti.

Červená řepa je všestranná léčivá rostlina, která by neměla chybět v našem každodenním jídelníčku.

Nechám na vás, jak na vás článek zapůsobil. Já si říkám, ok, řepa je zdravá a jíst by se asi měla. No, a pokud má opravdu takové léčebné účinky jak říká pan Brojs jedině dobře.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300