Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Pokud si zakládáte na zdravém životním stylu, jako já mám pro vás další zajímavý tip. Na první české jídlo, které je celé ze 100% přírodních surovin.

   ana

AnaPur je vyvážená alternativa jídla ve formě koktejlu, která dodá tělu všechny potřebné živiny v optimálním množství a poměru.

Jídla v prášku neboli „powdered foods" zažívají aktuálně světový boom. Čím dál více lidí se chce totiž stravovat vyváženě, ale současně bojuje s nedostatkem času. Taky se vám určitě několikrát stalo, že se přes den nestihnete najíst a večer bychom snědli vše co, se vám dostane pod ruku.

Pokud by jste chtěli kompletně nahradit klasické jídlo je AnaPur pro vás tou správnou volbou. Je to vyvážená alternativa jídla ve formě koktejlů, která vám dodá do těla optimální množství bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny, vitamínů a minerálů, ale i prospěšné antioxidanty a fytosteroly. Současné receptury obsahují 20 rostlinných surovin (mezi nimi jsou například mandle, kopřiva, mladá pšenice, chlorella, kořen maca či lucum) Vyrábí se čistě z rostlinných surovin, je tedy veganský a bez přidaných syntetických látek, konzervantů, emulgátorů či umělých dochucovadel.

Příprava je jednoduchá a nezabere vám moc času. Stačí smíchat směsi sušených a drcených rostlinných potravin a superpotravin s vodou a váš výživný koktejl je hotový.

   ana1

Jedna porce o kalorické hodnotě 440 kcal, vás vyjde na 55 Kč. A to je super cena za jeden oběd, ne? Cena se dá trochu snížit podle toho, jaký balíček si objednáte. Můžete vybírat z týdenního kde je 35 jídel, dvoutýdenní má v balení 70 jídel a kdo si objedná jídlo na celý měsíc, dostane 150 jídel a cena jednoho už vyjde přibližně na 47 Kč.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300