Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Vyzkoušejte tento zdravý nápoj, který se skládá pouze z přírodních ingrediencí. Je zdravý a navíc v těchto teplých dnech vás krásně osvěží.

   napojjablka

Tyto dvě přírodní ingredience jsou zdravé pro naše tělo. Dokáží nastartovat náš metabolismus, který potom lépe funguje a správně spaluje naše tukové buňky.

Ingredience:

• 2 polévkové lžíce domácího medu
• 2 polévkové lžíce mleté skořice, nebo použijte celou skořici (nemletou) 3 kousky
• 1 jablko
• 1 litr vody

Postup:

Převařte vodu a nechte jí zchladnout. Do vlažné vody zamícháme 2 lžíce medu a přidáme skořici. Vše nechte odstát a potom přelejte do připravené sklenice. Do té si nejdříve rozkrájejte jablko. Může být i se slupkou a záleží na vás, jestli si ho nakrájíte na kolečka nebo na čtvrtky.

Nápoj nechte pořádně vychladit a konzumujte maximálně tuto jednu dávku denně. Před každým nalitím ještě trochu promíchejte. Doporučuje se si dát první sklenku nápoje hned ráno ještě na lačný žaludek. V průběhu dne je vhodný pít tento přírodní nápoj vždy před jídlem.

Pravidelnou konzumací tohoto nápoje se uvádí, že můžete ztratit až 5 kg na své váze. Já bych k takovým závěrům asi nedošla, ale záleží holky na každém, jak se k tomu postaví. Já tento nápoj beru jak svěží osvěžení v letních dnech, který je navíc prospěšný mému zdraví je jednoduchý na přípravu a zatím všem, kdo ho u mě měli, chutnal.

Med, skořice, jablko jenom zdravé ingredience, které v této kombinaci mají schopnosti a účinky, aby zabránili hromadění tuku v těle, jsou to důležité antioxidanty, které našemu tělu jenom prospívají.

Pokud i vy máte recept na zdravý nápoj a zkušenosti s ním, podělte se o něj s námi.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300