Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Těhotenství je krásné a současně náročné období v životě ženy. Provází ho šťastné pocity, spojené s očekáváním miminka, ale také zvýšená osobní péče. Tělo nastávající maminky musí odolávat celé řadě změn, k nimž kromě hormonálních, patří náhlý váhový přírůstek.

   tehotsal 1

Je dobré vyhovět jeho změnám a kromě správné výživy věnovat organismu zvýšenou pozornost. A nezanedbatelná je také samotná příprava na porod i speciální péče v době kojení.

Zpříjemněte si vaše mateřství speciálními přípravky Saloos, určené nastávajícím i maminkám po porodu. Všechny přípravky jsou v nejvyšší BIO kvalitě. Pečujte o svojí pokožku, která je v mateřství hodně zatěžována a vaší péči si zaslouží.

Těhotenský pěsticí olej

   tehotsal 11

Je nepostradatelný již od 2. trimestru těhotenství. Chrání pokožku tam, kde dochází k nejvyššímu pnutí vzhledem k přibývající váze, tedy na břichu, stehnech a prsou. Abychom zamezili vzniku nežádoucích prasklinek, tzv. strií je ideální dopřát pokožce pravidelnou masáž. Speciálně k tomuto účelu slouží těhotenský pěstící olej Saloos. Je koktejlem těch nejlepších BIO olejů, jako je mandlový, slunečnicový, sezamový nebo pupalkový. Příjemným obohacením je zklidňující levandule a neroli i vitamin E. Těhotenský olej vyživuje pokožku do hloubky, promašťuje ji i zvláčňuje a tím brání jejímu vysoušení a praskání. Jemná vůně vybraných esenciálních olejů současně přispívá k harmonizaci duše a těla nastávající maminky. Olej je vhodné používat před i po porodem po dobu 6 až 12 měsíců.

Olej na masáž hráze pro usnadnění porodu

   tehotsal 13

Na porod se můžete připravit už 6 týdnů před očekávaným termínem. Do běžné péče o tělo po koupeli jednoduše přidejte masáž hráze speciálním olejem. Tkáň hráze se stane pružnější a snadněji odolá tlaku při porodu. Tím mnohonásobně zvýšíte šanci na porod bez nutnosti nastřižení i rychlou poporodní rekonvalescenci. Přípravek je směsí vybraných BIO olejů s přídavkem geránie, levandule a vitamínu E.

Krátkou masáž hráze provádíme denně 5 až 10 min.

Prsní olej pro zdravé prsy při kojení

   tehotsal 10

Mateřské mléko je pro dítě nenahraditelné, a proto se doporučuje kojit co nejdéle.

Aby byly vaše prsy zdravé a mohlo se v nich tvořit mléko, pomůže jemná masáž speciálním olejem. Prsní olej prohřívá a prokrvuje prsní tkáň a tím podporuje tvorbu i uvolňování mléka. Masáž navíc zmírní tlaky v prsou a snižuje možnost vzniku bolestivých zánětů. Přípravek obsahuje směs vybraných BIO olejů v kombinaci s levandulí, fenyklem, majoránkou a kmínem. Obohaceno o vitamín E.

   tehotsal 4

   tehotsal 7

   tehotsal 8

   tehotsal 16

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300