Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Četla jsem laboratorní průzkum, který na internetu koluje z jedné americké univerzity, kde odborníci uvádějí jak moc je kokosový olej prospěšný v léčbě nádorového onemocnění.

   kokosoil

Kokos má širokou škálu zdravotních účinků a jeho olej ho dělá pozoruhodným zdrojem živin a léku.

Necelá polovina kokosového oleje je tvořena kyselinou laurovou, která je v těle konvertována na monolaurin, který by měl dokázat odstranit až 90% nádorových buněk tlustého střeva. Kyselina kontaminuje nádorové buňky tím, že uvolní intenzivně oxidační stres a tak sníží hladinu glutathionu, který chrání nádorové buňky před oxidačním stresem.

Mnoho studií upozorňuje na protirakovinné účinky kokosového oleje. Který je také velmi účinný při odstraňování baktérií, parazitů, plísní a různé nemoci. Podporuje trávení, snižuje záněty v těle, urychluje hojení ran a zlepšuje zdravotní stav naší pokožky.

Kyselina laurová je specifický druh triglyceridů a je velmi obtížné ho najít v takovém množství i v jiných potravinách. Například v kravském mléku jsou 2% kyseliny laurové a v mateřském mléku 6%.

Nevím, co všechno vědecké studie dokazují a asi to neznamená, že kokosový olej je přírodní lék, který dokáže úplně odstranit rakovinu. Ale, aspoň to ukazuje alternativní cestu, že příroda poskytuje mnoho prostředků a nástrojů pro boj s touto zákeřnou chorobou.

Kolik kokosového oleje konzumovat pro léčebné účinky:

Dospělý člověk by měl konzumovat 3 polévkové lžíce denně. Je to například rovnocenné množství s tím co přijme kojené dítě za jeden den. Všem kdo kokosový olej zatím ani nevyzkoušeli a nemají ho ve svém jídelníčku doporučuji polévkové lžíce vyměnit za čajové a dávky postupně zvyšovat.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300