Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

„Jarní únava se mne dotkne jenom někdy, spíše v době, kdy neposlouchám své tělo a hlavně jeho potřebu odpočinku.

   rom1

Všeobecně se snažím únavě předcházet, pravidelně cvičím jógu, běhám a denně jsem v obklopení účinků bio-bachovek a to většinou samo o sobě je úžasnou prevencí únavy. Když už se stane, že se únava přeci jen dostaví, začnu si kapat do nápoje kombinovanou esenci Enegie a doplním roll-onem Energie, nikdy nechybí můj nejoblíbenější parfém Vivacité(s) de Bach, který pomáhá pracovat s energií."

KOMBINOVANÁ BACHOVA ESENCE - ENERGIE
Kombinovaná Bachova květová esence Energie je ideální zejména v jarním období, kdy se často potýkáme s nedostatkem energie a vitality. Hodí se pro všechny, kteří se cítí vyčerpaní a přepracovaní. Pomáhá rychle a účinně bojovat s nedostatkem energie a znovu navrací energii i nadšení. Doporučeno je kapat 4 kapky 4x denně, a to buď přímo do úst, nebo do sklenice s jakýmkoli nápojem. Bachova esence Energie obsahuje výluh z habru obecného, dubu lesního, růže šípkové, zeměžluči obecné a olivovníku evropského.

Orientační cena: 403 Kč (20 ml) www.bio-bachovky.cz

ROLL-ON ENERGIE
Praktický roll-on Energie oceníte zejména v okamžicích pocitu únavy nebo přechodného stavu únavy, ale také při změnách počasí. V případě potřeby roll-on aplikujte na zápěstí, spánky nebo okraje rtů. Díky svému praktickému balení se vždy vejde do jakékoli kabelky nebo kosmetické taštičky.Květové esence jsou doplněny esenciálními oleji z grapefruitu, skořice eukalyptu, vavřínu a smrku černého, proto roll-on celkově dodává potřebnou energii, povzbuzuje i navrací jiskru do života.

Orientační cena: 299 Kč (10 ml) www.bio-bachovky.cz

PŘÍROVNÍ PARFÉM VIVACITÉ(S) DE BACH
Přírodní parfém Vivacité(s) de Bach obsahuje Bachovy květové esence, které ve vás aktivují pocity radosti, bystrosti a silné vitality. Díky svému unikátnímu složení navozuje také pocit důvěry, jistoty a podněcuje podnikavého ducha.

Orientační cena: 1248 Kč / 55 ml www.bio-bachovky.cz

   rom  

Roamna Kotěrová, terapeutka

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300