Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zbavit se ucpaných cév jde mnoha způsoby. Nejčastěji se vše řeší léky, ale to nemusí být pokaždé vhodné pro váš organismus. Přírodní cesta čištění cév je nejméně nebezpečná a při správném přístupu může být až překvapivě účinná.

   cesnekcitron

Česnek a citron jsou jedním z nejčastějších používaných přírodních produktů pro čištění cév. Tato kombinace se používá už od středověku a má velkou tradici v ruské lidové medicíně. Při konzumaci této směsi česneku a citronu je mnoha studiemi prokázáno, že se zastaví formování rakovinových buněk. Navíc česnek jak všichni víme, obsahuje anti-oxidanty, které dodávají vašemu tělu regeneraci a mají omlazující vlastnosti.

Připravte si sami doma tuto jednoduchou směs a dejte sbohem vašemu cholesterolu!

Složení:

4 středně velké plné hlavy česneku
4 citrony střední velikosti
3 litry převařené vody

Příprava:

Rozdělte stroužky česneku a důkladně je očistěte. Umyjte citrony ve studené vodě. Dejte vařit vodu do, které až se začne vařit, vložíte na 1 minutu celé už vámi omyté citrony. Které následně nakrájíte na plátky i s kůrou a dáte do mixéru, kam přidáte i oloupaný česnek. Vše najemno rozmixujete a můžete vložit směs do připravených uzavíratelných sklenic. Směs dávejte na volno, neumačkávejte jí ve sklenici, abychom jí mohli dolít převařenou vodou. Sklenice uzavřete a po vychladnutí dejte do ledničky. Kde bychom směs měli uchovávat. Po třech dnech směs otevřete a můžete začít používat.

Použití:

Maximální dávka tohoto léku, který z vašich cév zbavuje cholesterol je asi 50 ml třikrát denně před jídlem. Já doporučuji, začít s menší dávkou 1-2 lžičky (15-20 ml) třikrát denně a postupně denně dávku zvyšovat.

Konzumace této směsi budete mít vliv na vaše lepší prokrvení, regulaci krevního tlaku a je vhodný ho používat i při redukčních dietách. A samozřejmě pokud se zbavíte cholesterolu v cévách tak se vyvarujete nebezpečných chorob srdce a cév.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300