Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zimní měsíce a sychravé počasí jsou spojeny s nachlazením a chřipkovými epidemiemi.

   houba

Chcete li v tomto rizikovém období posílit imunitní systém a účinně bojovat proti infekcím a virovým onemocněním, vyzkoušejte potravinové doplňky MycoComplex, Shiitake a Reishi značky MycoMedica – medicinální houby. MycoMedica jsou přírodní doplňky stravy vyráběné z extraktů medicinálních hub, které používá tradiční medicína již po tisíce let a které dosahují výborných výsledků.

Příznivé účinky medicinálních hub v boji s chřipkovým onemocněním a nachlazením:

* stimulují imunitní systém, čímž pomáhají předcházet onemocněním
* pomáhají v boji proti infekčním mikroorganismům
* mírní příznaky provázející nemoci, jako je rýma, kašel, zahlenění, nechutenství
* zkracují dobu rekonvalescence

Medicinální houby díky obsahu terapeuticky účinných látek využívali lidé po staletí k léčení různých nemocí a neduhů. Všechny medicinální houby mají jedno společné. Jsou ohromným zdrojem energie pocházející z celého souboru životně důležitých biologických a medicinálních látek, jako jsou polysacharidy, triterpeny, vitamíny, minerály, stopové prvky či aminokyseliny. Medicinální houby jsou schopné nastartovat v lidském organizmu jeho autoaktivační a regenerační procesy.

„Podle tradiční čínské medicíny má 70 % nemocí příčinu v naší psychice, 20 % ve špatném stravování a pouze 10 % jsou příčiny, které nejsme schopni ovlivnit. Pacientům v ordinaci vysvětluji, že je třeba dostat jejich tělo zpátky do harmonie. Pro tuto cestu používám velmi často medicinální houby, které čínská medicína využívá již tisíce let. Pomáhají posilovat náš imunitní systém, brání tělo proti patogenům, jako jsou bakterie, viry, toxiny, ale i stres či nadměrné množství všudypřítomných vjemů," říká Milan Schirlo, praktik tradiční čínské medicíny.

Nejdůležitější účinnou látkou medicinálních hub jsou polysacharidy (betaglukany), které podporují obranyschopnost organismu při různých obtížích způsobených moderním životním stylem, účinně posilují imunitu a pomáhají bojovat s nádorovými buňkami.

Medicinální houby lze užívat v různých formách, například jako prášek z rozemletých sušených hub nebo jako extrakt. V kapslích medicinálních hub Mycomedica je obsažen extrakt, který je získáván maximálně šetrnou metodou extrakce horkou vodou. Extrakce umožňuje z hub vytěžit největší možné množství účinných látek. Díky tomu je v kapslích Mycomedica obsaženo 20 až 25 % polysacharidů (nejúčinnějších látek medicinálních hub) a jsou tak až dvacetkrát koncentrovanější než například houbový prášek.

   houba1   houba2

Více informací o léčivých houbách, společnosti MycoMedica včetně kompletního spektra produktů naleznete na www.mycomedica.cz

Více informací o léčivých houbách a jejich účincích naleznete na www.houbovamedicina.cz, www.rakovinahelp.cz nebo www.imunitahelp.cz

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300