Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

teatreeoilareVěděli jste, že jedna malá lahvička tea tree oleje vyřeší většinu vašich problémů?

broskV Maďarsku jsou broskve známé jako ovoce na uklidnění. V Číně jsou zase symbolem štěstí a dlouhověkosti.

spalitFakta a mýty o opalování, které vám zachrání kůži.

bezstraPodlehli jste i vy běžecké horečce, nakoupili si potřebnou výbavu, běháte a běháte, ale lepší výkony stále nepřicházejí? Zaměřte se na výživu!

chirmeFalešný plastický chirurg píchal lidem botox a silikon. Tak zněly v nedávné době titulky v médiích, která informovala o jednatřicetiletém podvodníkovi z německého Regensburgu.

hubnutiareO tom, že je důležité hýbat se, nejíst sladkosti a nepít kolu, není pochyb.

 

zlutmlePodle více studii alternativní medicíny je pití žlutého mléka každou noc před spaním pro zdraví nadmíru přínosné.

budrep1Tento prastarý recept na lék byl objeven roku 1972 v buddhistickém klášteře v tibetských horách. Jeho stáří bylo určeno zhruba na 5000 let.

bolbylLidé, kteří trpí migrénou vědí, že je to hrozná bolest, a není to něco, co se dá snadno vyléčit. Zapomeňte na léky proti bolesti a zkuste tento jednoduchý recept, zbavíte se bolesti hlavy během několika minut!

zelkokUrčitě znáte ten nepříjemný pocit, když se nedokážete vejít do svého oblíbeného oblečení.

bolbylBolívá vás často hlava a prášky už nezabírají? Vyzkoušejte staletími osvědčené recepty našich babiček!

bankokPomůže vám to pročistit celý váš organismus, ale také redukuje tukové zásoby kolem vašeho břicha.

bananjedeToto chutné tropické ovoce najdeme téměř v každém obchodě s potravinami. Ani však netušíme, jaké jsou banány zdravé!

bolbylJednou z nejčastějších věcí, které nás mohou do značné míry dráždit je bolest hlavy. Existuje mnoho příčin bolesti hlavy.

siniceHorké letní dny přímo vybízejí k natáhnutí plavek a ke skočení do chladivých vln řek, rybníků či jiných vodních nádrží.

olivJátra jsou důležitým orgánem v lidském těle, protože se podílí na více chemických procesech, například na čištění krve.

kurkumaskTrápí vás pleť a všechny možné krémy, které jste vyzkoušeli, působí jen dočasně nebo vůbec?

zubbolBolest zubů se často zjeví bez jakéhokoliv varování a její intenzita rychle narůstá. Dokud se vám podaří dostat k zubaři, nějaký čas to obvykle potrvá.

karpDlouho jsem měla bolesti rukou, hlavně v klidu a nejhorší to bylo v noci... Nevíte kam s rukou, brní prsty a jste každou chvilku vzhůru a ráno nejste schopna udržet drobné věci v rukou, nemáte v nich cit.

zlaterozynkyNepříjemná bolest, otoky, snížená pohyblivost. Artróza bohužel už dávno netrápí jen ty starší. Problémy s klouby trpí děti i mladí lidé.

lupepriAž do konce září mohou pacienti s lupénkou žádat o dotace na přípravky proti této kožní chorobě.

laktozaKniha od Doris Fritscheové Intolerance laktózy přichází s řešením nepříjemných problémů, jako jsou bolesti či křeče v žaludku, nadýmání, průjmy.

vodhanNa léto se těší asi většina z nás. Jinak to však zřejmě cítí náš organismus, který během horkých dnů dostává pořádně zabrat, protože se vlivem teplého počasí zvyšuje riziko jeho dehydratace.

kontletDnešní měkké kontaktní čočky jsou dostatečně šetrné k očím a většina jich je určena k nošení denně během celého roku.

porod1Po narození potomka je řada žen nucena kvůli porodním komplikacím řešit kvalitu svého intimního života.

happy-womanNaše životní štěstí neovlivňuje ani tak náhoda, ostatní lidé nebo třeba počasí. O našem štěstí rozhodujeme především my sami svým chováním.

malinV alternativní medicíně se v posledních letech staly maliny velkým hitem. Také čaj z listů těchto plodů se používá stále častěji.

bolestzadExistuje velmi jednoduchý, rychlý a levný recept na odstranění bolesti zad, kloubů a nohou a to během jednoho měsíce pravidelného užívání obyčejné želatiny.

vegdieNejenom lidé trpící nadváhou aktivně studují nejmodernější diety, aby mohli shodit nějaké to kilo navíc, které je trápí.

melouMeloun je zelenina, které se nám jednoznačně nejvíce spojuje právě s létem. Kromě výborné chuti má však i velké množství přínosů při léčení různých zdravotních problémů.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300