Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

mrkevdriPokud po náročnějších pohybových aktivitách cítíte nepříjemnou bolest ve svalech celého těla, pravděpodobně je vaše tělo málo hydratované.

superVšichni známe açai, chia či goji. Boom kolem malých zázračných potravin se nedá přehlédnout.

pampeliskorJde o jednu z nejrozšířenějších květin, která existuje. Roste doslova všude, jsou jí plné louky a trávníky na sídlištích, hlavně na jaře.

cannabisKonopí je v USA na seznamu léčivých látek první kategorie, což znamená, že má jen velmi malé, případně žádné léčivé účinky. A to i přesto, že vlastní patenty, které říkají něco úplně jiného.

detnemZáří, to je nejen nostalgický konec léta, ale také začátek školního roku.

napprozenZákladem našeho dnešního nápoje jsou malé hnědé semínka plné vitamínů, minerálů, mastných kyselin a vlákniny potřebné pro správnou funkci vašeho trávicího traktu.

chiasemSalvia hispanica nebo chia je rostlinka ze skupiny rostlin, kam patří například i máta peprná. Semínka této maličké rostlinky jsou doslova zlatým dolem nutričních látek.

bouzadLipom je růst tukových buněk v tenké vláknité kapsle, obvykle se vyskytující těsně pod kůží. Jsou různé velikosti a vytvářejí se hlavně na krku, nohou, hlavě, rukou a pod pažemi.

zelcajZelený čaj je lidstvu znám celá staletí a zvláště v Asii, kde se jako lék používá již velmi dlouho.

mazleSvé problémy s nadměrným zarůstáním můžete vyřešit pomocí tohoto úžasné receptu, který koluje v ruské lidové medicíně již zcela dlouhou dobu. Nejprve chloupky ztenčí až nakonec zmizí úplně.

skolnavChřipka může kromě absence ve škole znamenat mnoho vážných komplikací.

potrazdrRozšíření zpracovaných potravin a rychlého občerstvení za poslední desetiletí výrazně přispělo ke zvýšenému výskytu nádorových onemocnění.

anonaAnona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie.

citslupCitron je právem často nazýván novodobou super potravinou.

stravzdrChcete se zorientovat v oblasti zdravé výživy, najít si vlastní cestu, aktivně pečovat o své zdraví a mít dostatek energie naplnit a žít své sny?

stevTato bylinka skvěle účinkuje při léčbě diabetu, hypertenze a nadváhy.

dommastVšichni známe nepříjemný pocit bolesti kloubů. Po čtyřicítce se všichni snažíme věřit tomu, že je to jen vedlejší příznak stárnutí.

medichemTento přípravek je doporučován lékaři pacientům se slabším imunitním systémem. Je bohatý na účinné látky, které pomáhají tělu v boji proti mnoha nemocem a konzumovat ho dokonce mohou i zcela zdraví lidé.

lupepriTradiční české úsloví říká, že kam nemůže slunce, tam musí lékař. To platí zejména u lidí s postižením kůže, jako jsou například ekzematici a lupénkáři.

citroledProč byste měli citrony celé zmrazovat?

napzazVyzkoušejte tento zázračný nápoj, který Vám může být nápomocný při hubnutí, zánětlivých onemocněních, chřipce, rýmě a dokonce se zvykne označovat i jako afrodiziakum.

broskzdravBroskev je ovoce, které pochází z Číny. Dnes se však pěstuje ve všech částech světa s teplým podnebím. Velmi rozšířené jsou i v Evropě a to zejména v okolí středozemního moře.

chiasemSalvia hispanica známá jako chia je bohatá na antioxidanty, omega 3 mastné kyseliny, proteiny a vlákninu. Chia semena mají mírnou ořechovou aroma a schopnost absorbovat tekutiny.

uvzarUž oprašujete svoji plaveckou výbavu a těšíte se, jak se ponoříte do dovolenkových radovánek?

vedokoOpakující se vlny veder na území České republiky učinily z letošního léta jedno z nejteplejších a nejsušších letních období za posledních 241 let.

cerrepČervená řepa má specifickou chuť a proto se jí hodně lidí vyhýbá, ačkoli je to nesmírně zdravá zelenina.

tukTuk na břiše trápí většinu lidí. Mnozí z nich se cítí kvůli tomuto problému zcela beznadějně.

kourevPro člověka je těžké začít dělat nějakou smysluplnější fyzickou práci, pokud trpí revmatickými bolestmi kloubů.

tonNa světě je mnoho potravin, které přispívají ke zdravému fungování štítné žlázy.

rajuiceRajčata jsou nejčastěji používané v salátech, polévkách, omáčkách nebo a také jako džus. Fakt je, že džus je nejzdravější ze všech těchto variant.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300