Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

cisteniusiJe to součást vaší hygieny po sprchování, že si automaticky čistíte uši? Asi to není úplně ten nejlepší nápad.

jedlasodamedNádorové buňky se živí cukrem, proto je myšlenka, že když smícháme jedlou sodu s javorovým sirupem nebo medem je divná a zavádějící.

domciszubZdravé a krásné zuby jsou důležitým předpokladem upraveného vzhledu každého člověka a zářivý úsměv v dnešní době platí za součást úspěšného života.

pomeranckuraVětšina v obchodě prodávaných doplňků s vitamínem C jsou geneticky modifikovana.

citronpetrzelPetržel je jedno z nejpopulárnějších koření na světě a jako rostlina má vysokou nutriční hodnotu a léčivé vlastnosti. Petržel je jedna ze složek této šťávy.

japsauS příchodem chladných dnů si naše tělo žádá více odpočinku a relaxace.

inhalaceCitrónový olej odstraňuje škodlivé mikroorganismy a v aromaterapii je známí kvůli jeho příznivému vlivu na duševní zdraví - vůně citronu zlepšuje koncentraci a náladu.

zazvsmootZimní měsíce kdy málo svítí slunce a je brzo tma, nedostatek pohybu, špatná strava a stres to jsou nejčastější důvody, proč se v našem těle hromadí toxiny.

banacokzdraPneumatika na břiše ohrožuje podle lékařů naše zdraví více než kterýkoli jiný tělesný tuk.

2000letreceptTento starý tibetský lék, léčí poruchy trávení, zabraňuje srdečnímu selhání a mozkové mrtvici. Brání tvorbě nádorů, zlepšuje zrak, ale i omlazuje a zaručuje dlouhý životnost.

jablmrkzdravObecně platí, že hlavní příčina výskytu onemocnění v lidském těle je při nedostatku vitaminů a minerálních látek.

napojgrepGrapefruit je známý jako antioxidant a také pro své silné antibakteriální vlastnosti. Je bohatý na vitamin C vitaminy A, B, D, E, na minerály vápník, fosfor, hořčík, mangan, zinek, měď a železo.

mernapoMeruňky jsou až příliš často přehlížené ovoce ve prospěch více populárního ovoce jako jsou jablka, banány, pomeranče atd.

ananjuiceAnanas obsahuje bromelin, enzym s protizánětlivými účinky. Ten bojuje proti infekcím a zabíjí bakterie. Šťáva z čerstvého ananasu může potlačit kašel pětkrát účinněji než sirup proti kašli.

unaveneociAť už máte za sebou povedený večírek, nevyspali jste se kvůli plačícímu miminku nebo vás trápí alergie, nejspíš teď máte unavené a nateklé oči.

likerpampelÚžasná bylinka = pampeliška! Pampeliškový čaj dokáže ovlivňovat nádorové buňky. Do 48 hodin rozkládá rakovinové buňky a ty zdravé zůstávají nedotčené.

zazvmedMožná jste již slyšeli o tomto přírodním receptu, protože je velmi starý a lidé na celém světě co ho užívali tvrdí, že jim pomohl vyléčit se z rakoviny. Bez chemoterapie a chirurgie.

cisticidrinkTento mocný nápoj vám pomůže v čištění jater a redukuje i váhu a to bez vynaložení mnoho úsilí.

cibstitzlazRuský lékař přísahá, že tento přípravek v kombinaci se zpěvem určitě pomáhá léčit nejčastější onemocnění dnešní doby.

nachlacitronPředstavujeme vám několik jednoduchých receptů na nachlazení, které si můžete vytvořit doma kdykoli jen budete potřebovat.

lecbarakjavNásledující recept zveřejnil dr. Murphy, který tvrdí, že mu ještě na rakovinu nezemřel žádný pacient.

zmrazenycitronCitronová šťáva se často používá v létě jako osvěžující nápoj. Citron je v domácnosti velmi populární potravina užitečná k léčení nemocí.

ingrediencecevyTento nápoj se skládá z česneku, citronu, zázvoru a vody. Je to stará německá lidová medicína s neuvěřitelnými terapeutickými vlastnostmi.

citronhubnutiNemáte čas na pořádný odpočinek ani spánek a potřebujete být přes den plný energie.

pisekvledvinachPo pouhých třech až čtyřech dnech se můžete navždy zbavit vašich ledvinových kamenů.

vodakilaUtopit své přebytečná kila. Jak moc je zdravé pít? A kde je ta hranice, kolik toho smíme vypít, aby nám to spíš neublížilo.

mrkevajablkaPřinášíme vám úžasný recept plný důležitých vitamínů, které vám dodají sílu a energii.

smootExistuje mnoho důvodů, proč přibýváme na váze, z nichž jedním z nich je zánět. I když je to přirozená a zdravá odpověď našeho těla, která nás má ochránit, může se někdy stát chronickým problémem.

linyzpusobTento líný recept dokáže spálit vaše kalorie i když budete sedět jenom u počítače a nic nedělat. A také zvýší váš metabolismus, aby šla váha rychleji dolů.

jablkocitronJe čas vyčistit vaše tělo a zbavit ho toxinů jednou provždy.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300