Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

medscitronemTajemství úspěšného dne spočívá v tom, jak ho začneme. Naše první aktivity hned po probuzení totiž ovlivní celý zbytek nového dne a mohou nám také samozřejmě pomoci se na něj řádně připravit a nabít se energií.

veganstravaLinda Goodman ve své knize Hvězdná znamení píše o lidech, kteří se ze dne na den rozhodnou přestat jíst maso, ale nepřipraví se na to nebo si nezjistí vyvážený jídelníček, kterým maso nahradí a pak z toho mají problémy.

lecbasrdceRecepturu na tento lék vymyslela slavná jeptiška Hildegard von Bingen před 800 lety, která se dožila pozoruhodně vysokého věku 81 let.

tukvkrviTento recept je velmi jednoduchý. Vše co musíte udělat je dvě až tři hodiny uvařit citron a petržel a je třeba konzumovat jednu sklenici tohoto sirupu každé ráno na lačný žaludek.

cvikypostavaPřichází nový rok a s ním předsevzetí milionů zejména žen hubnout. Z různých přehledů se ukazuje, že se pokouší hubnout mezi 40-80% dospělé populace, alespoň 1x za život drží dietu 95% žen.

sladidlaumKombinace velké chuti a touha po štíhlé linii vede mnoho lidí k dochucování sladkých jídel a nápojů umělými sladidly, nebo přímo k výběru potravin, které tato umělá sladidla obsahují.

ledvinynavNaše ledviny jsou velmi důležité pro naše zdraví. Filtrují naši krev, produkují hormony, absorbují minerály, produkují moč, odstraňují toxiny a neutralizují kyseliny.

muzimemoS přibývajícím věkem dochází k fyziologickým změnám nejen v těle žen, ale také v tělech mužů.

chiasemTéměř všechna semínka, oříšky, obiloviny a luštěniny by se před použitím (snědením) měly na několik hodin – nejlépe přes noc, namočit. Proč? Protože mají na svém povrchu inhibitory (blokátory) enzymů.

lichoZima patří k energii vody a voda odpovídá energii ledvin. Tento orgán je celou zimu na vrcholu svých sil, a proto je zranitelný jak chladem, tak naším zacházením s energií, kterou tělu stravou denně dodáváme.

chripkarodDny a týdny plné sychravého počasí si u většiny lidí vybírají daň ve formě chřipek a nachlazení.

citrondetoxOblíbená a léty ověřená dieta Hollywoodu se nazývá Lemon Detox Diet. Vyzkoušelo ji již mnoho hvězd a slibuje krásný úbytek na váze během dvou krátkých týdnů.

epchripAstma je zánětlivé onemocnění průdušek, které je způsobeno nejčastěji alergickou reakcí na různé látky z okolí.

nutellaMy všichni musíme zvýšit svůj hlas a chránit naše děti a sami říci ne GMO potravinám, které jsou inzerovány jako zdravé potraviny.

nachlazeniradyZima tradičně přeje nachlazení. Existuje řada různých tipů, které by vám měly pomoci při léčbě.

hygizubJedním ze základů zdravých, a tedy i krásných zubů je správné péče o dutinu ústní. Ta sestává nejen z pravidelného čištění chrupu a preventivní prohlídky u stomatologa, ale také z profesionální dentální hygieny.

skormedMed jako vynikající prostředek pro hojení ran a vředů pro antibakteriální účinky zmiňují již Egyptské rukopisy z roku 2000 před Kristem.

cesnekprevenceNejčastější a nejagresivnější forma mozkového nádoru se nazývá "glioblastom". Tento nádor zasahuje tzv. "gliové buňky" přičemž představuje 52% všech tkáňových nádorů mozku a 20% všech intrakraniálních nádorů.

unavajatraHlavním a jedním z prvních příznaků postižení jater (nejen u žloutenky) je únava.

olivoilrakovinaTento objev by měl být na všech titulcích mezinárodních novin: Skupina výzkumníků zjistila, že základní látka v olivovém oleji je schopen zabíjet rakovinné buňky " během 30 minut až jedné hodiny "

pokozkasaunaMilujete ten pocit dokonalého relaxačního zážitku, kdy horký vzduch v sauně prostupuje celým vaším tělem?

brokolicevzhodyVědci potvrdili, že zdravé jídlo pozitivně ovlivňuje naše tělo. Brokolice je jednou z těchto potravin, které nám poskytuje mnoho zdravotních výhod.

dietsedmTento recept je velmi prospěšné pro všechny, kteří bojují s nadměrnou hmotnosti a nadýmáním.

boruvkyrakoBorůvek se prý letos sice neurodilo tolik jako jiné roky, i tak si ale tyto lesní plody nyní můžete koupit, nebo sami nasbírat na celé řadě míst ČR.

diabetesV České republice se s diabetem léčí takřka 850 tisíc pacientů.

esenolei1Základ aromaterapie tvoří 100% přírodní esenciální oleje. Dokáží pozitivně ovlivnit naši lidskou duši, blahodárně působit na emoce, mysl i celé tělo.

zubynervTrpíte degenerativními onemocněními? Řekli vám, že "všechno je jen ve vaší hlavě"? To nemusí být daleko od pravdy, protože důvod onemocnění je ve vašich ústech.

mlekokurkumaKaždý z nás už asi v nějaké formě ochutnal nebo přišel do styku s kurkumou. A to je dobré pro vás. Protože kurkuma má velký obsah železa, manganu, stejně jako vitamínu B6, vláknin a draslíku.

bilejmeliMěla obrovské štěstí nebo kápla na skutečně účinnou přírodní léčbu rakoviny?

rakovrusMnoho lidí tvrdí, že recept slavného ruského vědcem Hristo Mermerski je revoluční domácí lék, který může pomoci lidem vyléčit rakovinu.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300