Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

vajdietaVelice oblíbená dieta renomované americké kliniky na rychlé zhubnutí ustoupila v době strašáku zvaného cholesterol dočasně do pozadí. Ale poslední dobou se zase tato dieta vrací do popředí.

zdravsmootDůvody proč pít chutná a zdravá smoothie nespočívají jen ve snadné a rychlé přípravě, ale především právě v jejich zdravé výživové hodnotě.

vyzvaKaždá z nás se určitě setkala s 30 denní výzvou. Možná je to nový fenomén, který se díky sociálním sítím šíří velmi rychle.

smootdusSmoothies je skvělý fenomén. V mžiku máte hotový nápoj, koktejl, zmrzlinovou směs nebo léčivý mix s výbornou chutí a nepřeberným množstvím obměn.

cesmagMáte špatnou náladu, že vám zbylo tak akorát na topinky s česnekem? No, možná tohle jídlo není tak nóbl jako kaviár, ale taky to není špatná večeře.

povbrichoPokud máte dost nadbytečného tuku ve vašem břiše, tato perfektní metoda na spalování tuku se vám zalíbí.

hubnunapojvanVěříte, že existuje nápoj, který vás zbaví kil, zatímco vy ležíte doma na posteli? Ať to zní jakkoliv neuvěřitelně, jeden takový tip pro vás máme.

mlekdietMléko a mléčné výrobky obsahují řadu bioaktivních látek (vápník, triacylglyceroly s mastnými kyselinami s krátkým řetězcem, komponenty syrovátky, větvené aminokyseliny)

mytdietVíte co zařadit do jídelníčku, pokud chcete zhubnout? Nebo si chcete vylepšit jenom stravování. Zde je seznam potravin, které jsou nebo naopak nejsou vhodné, aby byli na našich talířích.

viksmoTato kniha v sobě spojuje léčivou sílu zelených rostlin, chutné nové recepty i návod na 7-denní detox.

peceozubyCukroví, sladkosti, alkohol a kvanta jídla, kterým jsme vystaveni v závěru každého roku, způsobí mnohým z nás nejen nežádoucí váhový příbytek, ale dobře neudělá ani našim zubům.

ledenzdraviLeden je pro mnohé doba nových předsevzetí, přání, plánů, nových aktivit a rozhodnutí. Je to doba nové vnitřní naděje lepších zítřků.

zelsmootVenku je sice leden, ale počasí spíš připomíná začátek jara. A i naše tělo se cítí z těchto náhlých změn unavené a oslabené.

zdravhubPokud potřebujte zhubnout za týden několik kilogramů, existují tři základní rady, jak při tom postupovat.

volokoJe třeba věnovat pozornost tomu, abychom konzumovali potraviny obsahující sacharidy, které se v trávicím systému vstřebávají pomalu, a tudíž zvyšují hladinu cukru v krvi stejnoměrně.

kondanTak jako o všem, i o čočkách kolují mezi lidmi různé mýty a „zaručené informace". Věděli jste ale, že moderní kontaktní čočky jsou vhodné pro korekci různých očních vad u více než 90 % lidí?

zuby15Existuje mnoho různých typů bolesti zubů. Mohou se lišit od nepatrné bolesti až po nesnesitelnou bolest v okolí čelisti nebo v zubu.

dnaOnemocnění dnou může být dáno geneticky, nebo si jej může každý z nás přivodit sám, nevhodnými stravovacími návyky.

vodahubNedaří se vám zhubnout? Problém může spočívat i v nedostatku tekutin.

jidlojogaO dietách se toho píše mnoho. Hubnutí je také nejčastějším předsevzetím, které si na sklonku roku dáváme.

ibalSáhnete třikrát čtyřikrát denně po barevné pilulce Ibalginu a příbuzných lécích, jakmile vás začne něco bolet? Přestaňte, varují lékaři!

rakovinprsuVše, co potřebujete pro uskutečnění změn, které vás ochrání před rakovinou, jsou znalosti.

kyselost1Hodnota pH je ukazatel, prostřednictvím kterého vyjadřujeme kyselost nebo zásaditost vodných roztoků.

ocistastrevK pročištění střeva vám budou stačit jen dvě jednoduché ale účinné ingredience. Pomohou odstranit hlen, usazeniny a parazity ze střev, což může velice pozitivně ovlivnit zdravotní podmínky.

lekarkaselVěděli jste, že existuje několik typů kašle? Že typ kašle zásadně ovlivní jeho léčbu? Víte, kdy kašel tlumit a kdy naopak podporovat? Nevíte?

novlekPrvní přípravek proti stárnutí, metformin, začnou testovat na lidech v USA v příštím roce, píše Telegraph.

detoxokurkaTo, že je pitný režim důležitý, to všichni dobře víme. Voda pomáhá při hubnutí, zvyšuje metabolismus až o 24%, odstraňuje toxiny z těla a čistí pokožku.

medunkakoupelMeduňka lékařská (lat. Melissa officinalis) je vytrvalá bylina, tvořící trsy. Někdy může dorůstat výšky až 90 cm.

detoxpodČísla, která ukazují, že pokud jste muž, tak pravděpodobnost, že se u vás vyvine rakovina, je 50%, nebo když jste žena, tak máte 33% pravděpodobnost, že budete mít rakovinu, jsou docela vysoká.

masbrumZárukou úspěchu není jen poctivé cvičení ale i pravidelná relaxace.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300