Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

Fuzzy Brush je nejen roztomilá maličkost, malá kulička, vhodná do kapsy či kabelky, ale opravdu efektivní zubní kartáček a osvěžovač dechu na jedno použití. x7vrvmkA8S2O-hsu5JUL4o8D6vxlZRcA9um9G2rX8GAGXqHOg2TlfV y4TTr_m1ARgr5TDA

162000 175104225833209_1895240_nVe dnech 26.-28.10.2012 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 35. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a další programy z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 10.00 do 22.00 hodin.

0lWsZw23smj0rYToJnIcC8S6VYXOSqUk49kly5t7Ys2wZhXYyLdRxaRbbt2w53ppjXOG9fs

Pobyt v solné jeskyni je originální, účinnou a čistě přírodní metodou posilování zdraví zvanou haloterapie (od řeckého „Halos“ = sůl).

Terapie v solné jeskyni je doporučována lidem pracujícím v zátěžovém prostředí, lidem s chronickými onemocněními dýchacích cest a kůže, alergikům, lidem s oslabenou imunitou a samozřejmě také malým dětem na podporu odolnosti proti negativním vlivům okolního prostředí. Pro ty jsou v jeskyni připraveny hračky, dětské písničky a pohádky.


00LUtEDkj52Bk0iYDPtB2FG1oPYsujITHhfj-yiFeUKe4OEO1SlajRFkGy6dcKc6GHwzRoY

Velmi nám všem záleží na zdraví našich nejmenších a proto vítáme každou příležitost ho upevnit. Jednou z mnoha možností jsou návštěvy sauny. Je prokázáno, že děti, které pravidelně saunují, nejsou tak často postiženy virózami horních dýchacích cest. Pokud onemocní, je průběh onemocnění lehčí a komplikace většinou nevznikají.

 

Chottová frontV čem je kruhový trénink jiný než běžná fitness ?
Jedná se o kruhový trénink - 8 posilovacích strojů v kruhu a 8 stanovišt pro aerobní cvičení. Cvičení na každém stanovišti trvá 45 sekund celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 30 minut - cvičit však můžete,jak dlouho chcete po celou dobu návštěvy se o Vás stará naše trenérka, která Vám ve všem ráda poradí - jedinečný osobní přístup.

NATURHOUE Palladium

Mít pěknou postavu? V NATURHOUSE vám poradí zdarma jak na to!

Kdo z nás při pohledu do zrcadla může s jistotou prohlásit, že je se svojí postavou spokojený? V určitých partiích by to chtělo ubrat, někde zase chybějící centimetry přidat. A zvlášť to platí pro letní sezónu, kdy chceme okouzlit krásnou postavou v plavkách. Vinit přitom můžeme sami sebe a náš životní styl, který má často do přídavku „zdravý“ opravdu hodně daleko.

F1000009Proč navštěvovat pravidelně solnou jeskyni

To, že pobyt v prostředí solného mikroklimatu má příznivé účinky na dýchací ústrojí a imunitní systém člověka, je dlouho známá zkušenost a stála za úspěchem léčby chronických nemocí horních a dolních cest dýchacích v přírodních solných jeskyních.

IMG 9827Zdraví je nejen neexistence nemoci, ale stav dokonalé tělesné, duševní a sociální pohody. V dnešní uspěchané době, kdy každý den musíme řešit spoustu věcí doma i v zaměstnání, není vůbec jednoduché odolávat stresu a udržet si vitalitu a emoční pohodu, která je základním předpokladem k tomu, abychom mohli vytvářet prostředí, kde budeme spokojeni my i naše okolí. Hodně o této problematice ví Pavla Žákovská, PCC kouč, lektorka a konzultantka v oblastech osobních, komunikačních a manažerských dovedností, vedoucí centrum Cesta k pohodě v Horních Počernicích.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300