Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

jardeto1Oficiálně by mělo být jaro, ale venku je spíš krásný podzim. Nebo aspoň mě to tak připadá.

jahodysmo2Připravte si zdravé smoothie k snídani, nebo si udělejte zdravou svačinu. Tento recept je rychlí a neměl by vám zabrat víc jak 10 minut.

hubnapcitSnažíte se zhubnout a ono to nejde. Vyzkoušejte tento zázračný recept a třeba vás dokáže zbavit vašich přebytečných kil.

zapachustaDokáže znepříjemnit život všem. Ať už se line z úst vám, nebo někomu z vašeho okolí, jedná se o nepříjemnost, kterou není jednoduché člověku naznačit, ale jejíž řešení může být snadné.

tuk1Máte-li přebytečný tuk na vašem těle, tak tento recept by mohl být pro vás řešením.

chrestclanUž před mnoha lety byl chřest oblíbenou a zdravou pochoutkou, kterou vyhledávali i ve starém Egyptu. Dřív rostl chřest planě po celé střední a jižní Evropě.

cholestukMnoho zveřejněných výzkumů prokázalo, že konzumace špatných potravin vede k vážným chorobám, které škodí našemu tělu. Jako například konzumováním hodně cukru, soli a tučných jídel.

zubPro všechny maminky, které chtějí ulevit svému miminku a tím pádem i sobě.

banmixPokud nemůžete chodit do posilovny, běhat, nebo jakkoli posilovat břišní svaly je pro vás tento nápoj možná náhrada.

fikalerSušené fíky naložené v olivovém oleji. Tyto středomořské produkty se používají, dlouhé roky jako starý tradiční lék na léčbu mnoha nemocí.

cholesrecMnoho lidí používá tento přírodní lék, který je jedním z nejlepších pro vaše srdce.

banandietaKdo by nepotřeboval nějaké to kilo zhubnout. Tento koktejl nemusí pro každého znamenat, že zaručeně zhubne 4kg.

hublzickaJeden ze způsobů, jak zvýšit své výsledky při hubnutí je oživení metabolismu.

automasMasáž patří mezi nejlepší způsoby, jak zklidnit nervy, odstranit stres nebo bolest a navodit pocit pohody.

detoxmasNež začnete s detoxikací, rozhodněte se, jakou metodu zvolíte. Bylinné čaje, klystýr, bylinkové kapky, půst nebo lymfatické masáže? Nebo to budete kombinovat? Poraďte se s odborníkem.

superpotraVětšina z nás dokáže alespoň některé ze superpotravin vyjmenovat a vědí, že by je měli jíst. Málokdo už však ví, jak je používat a jednoduše zařadit do svého stravování.

nafoukbrichVšichni jsme už slyšeli rčení ,, jsme to, co jíme ,, a my se občas asi divíme jak je toto rčení pravdivé.

bombonyMáte vy nebo vaši nejbližší přátelé nebo rodina kašel? Potom určitě musíte vyzkoušet tyto zdravé domácí bonbóny.

priroviagraMeloun je sám o sobě zdravý a pro nás velice oblíbené ovoce, které si nejvíce vychutnáváme v horkých letních dnech. Ale toto sladké ovoce v nás může vyvolávat i jiné než jenom chuťové pocity.

krenhlavaLéčení trvá pět dní a bude dostatečné, abychom se zbavily nepříjemné bolesti hlavy a vyléčily zánět vedlejších dutin nosních.

cholestepAteroskleróza je degenerativní onemocnění tepen, projevující se zúžením krevních cév, které přenášejí kyslík do srdce a do všech ostatních orgánů v těle v důsledku nahromadění povlaku na tepnách.

zhubUž vás nebaví dokola zkoušet nové a nové diety? Utrácet peníze za „zaručené" způsoby hubnutí?

sirdestZimní sezóna je téměř u konce, ale bohužel chřipková sezóna je stále velmi přítomná. Jak se počasí začíná zlepšovat všechny bakterie a infekce začnou napadat náš organismus a náš imunitní systém.

ocizimaZimní období je pro oči náročné, ať už vidíte jako ostříž nebo ne. To ale neznamená, že si zimní radovánky, jako je třeba saunování nebo lyžování, nemůžete užít.

detox24Mnoho lidí, se snaží dlouhodobě snížit svojí nadváhu. Zkouší různé diety a výsledek je pokaždé nejistý.

banspanekNaše zdraví a celkovou pohodu významně ovlivňuje vydatný spánek. Nedostatek spánku zvyšuje riziko hypertenze, deprese, slabost, a nemoci.

magstavaKaždý z nás by chtěl pít nápoj, po kterém se bude snižovat naše váha a kalorie, zatímco my budeme třeba sedět a číst si knížku?

protdie 1Mám ráda výzvy a ráda vyzkouším něco pro mě nového. Hubnutí pořád dokola. Každý má zaručený návod, každý ví přesně, co máte jíst, nebo nejíst, abychom zhubly.

dietdvaPokud máte nadbytečný kila a oslabenou imunitu, tak tento nápoj je pro vás ideální řešení. Je vhodný jak pro hubnutí, ale i s ním budete posilovat svojí imunitu.

avoc1Avokádo je jedním z nejzdravějších druhů ovoce na planetě Zemi, má mnoho výhod pro nás všechny. Pokud jste ještě nejedli avokádo, mohli byste si ho přidat do vaší zdravé výživy.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300