Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

citrondetPřírodní detox v podobě citrónové limonády s javorovým sirupem a kayenským kořením (chilli) je skvělý způsob, jak se zbavit usazenin v těle, shodit přebytečná kila a zlepšit svůj zdravotní stav...

urazy1Vánoce jsou sice jedny z nejkrásnějších svátků v roce, kdy se řada z nás těší na pohodu a odpočinek s rodinou nebo na sledování pohádek, ale na druhou stranu skýtají i rizika.

spanekmocMéně než čtyři hodiny spánku během pěti po sobě jdoucích nocích může mít vážný vliv na činnost mozku.

bilemlekoPro naprostou většinu lidí našeho etnického původu je konzumace mléka a mléčných výrobků mimořádně prospěšná nejen s ohledem na obecné výživové dopady, ale dokonce i na funkci imunitního systému.

bananyZdravé, šikovně "zabalené", a syté jsou jedním z pamlsků, které nám příroda připravila. Ideální svačina pro všechny.

kouritZapalujete si svojí oblíbenou cigaretu a vdechujete nikotinový kouř. Relaxujete, protože svojí cigaretu máte spojenou s chvilkou pohody.

oci3dMají děti sledovat filmy a pohádky ve 3D kvalitě obrazu? Dle nejnovější francouzské studie to není zcela ideální, neboť se u dětí do šesti let věku teprve vyvíjí vizuální systém.

zdravejidloMonika Divišová je poradkyně pro výživu, wellness koučka a spoluzakladatelka centra Wellnessia.

velkaprsaPokud jste nedostaly od přírody krásná prsa, nezoufejte a nezáviďte, krásná a pevná prsa můžete mít i vy! Zkuste tohle...

anginaAngína je dnes stejně častou nemocí, jako je tomu třeba u obyčejné chřipky. Jak poznat příznaky angíny, jak ji léčit a jakou zvolit prevenci?

ocizimaCo si budeme nalhávat – brýle jsou v zimním počasí jen o něco větším komfortem než rozmazané vidění. Skla se zamlžují a jejich neustálé sundávání a leštění dává očím pěkně zabrat.

ocipsyZrak je pro člověka nejdůležitější ze všech smyslů, ostatně zrakem vnímáme až tři čtvrtiny vnějších podnětů... Je tedy pochopitelné, že kvalita vidění úzce souvisí i s tím, jak se cítíme.

jogKdo si myslí, že pouhým cvičením se nedá uzdravit, ten jistě nepoznal hormonální jógovou terapii – cvičení, které přirozenou cestou harmonizuje hladiny hormonů u žen, mužů a dokonce i diabetiků.

prolVíte, že otlak na palci nebo puchýř na patě jsou prvním stadiem dekubitů? Řekneme-li proleženina, je nám to všem jasné.

cviczdravPodle amerických fyziologů pomáhá mírné cvičení urychlovat hojení řezných ran.

sklerozaPodzimní únava působí snad na každého jedince, sychravé a chladné počasí to mnohdy podněcuje.

pannaArchetyp Panna je prvním archetypem ze 4, kterými se budeme zabývat. Pod jeho vlivem je lůno každé přirozeně menstruující ženy (nebere antikoncepci) většinou v období přirůstajícího Měsíce po Novu.

dohromadyŘíká se, že průvodním jevem civilizace je bolest zad. Každého z nás občas někde bolí, píchá, dloube.

zimacocOmrzají čočky? Mohu s nimi do sauny? A co sněhová bouře, nevadí? Necháme si před zimou poradit od optometristy Mgr. Pavela Beneše, Ph.D.

pante3Zima je obdobím, které mají v oblibě nejen děti. Přináší však s sebou úskalí v podobě vysušené a namáhané pleti.

tehotnacvicTěhotenství není nemoc, jde o přírodou dokonale řízený proces. Organismus ženy je na něj dokonale připraven a proto jej zvládá (většinou) bez výraznějších obtíží.

koukalSympatický sportovní pár, biatlonistka Gabriela Soukalová a badmintonista Petr Koukal, se stali hlavními protagonisty připravované kampaně „Hlídej si mě", jejímž cílem je představit speciální mobilní aplikace „Ruce na prsa" a „Hlídač koulí".

relaxOpravdu málokdo v dnešní hektické době netouží po pár dnech odpočinku. Zejména obyvatelé větších měst dlouhodobě pociťují nutnost psychického uvolnění, potřebují se zkrátka „vypnout".

vanstresVánoce by sice měly být svátky pohody a klidu, pro málokoho z nás je to ovšem realita.

nachlazeniVšichni to důvěrně známe, přijde podzim a děti začnou přicházet domů ze školy s ucpanými nosy, chrapotem v krku a teplotou.

vanoceZnáme to všichni. Vánoce se blíží mílovými kroky a my ne a ne přijít na to, čím letos obdarujeme své blízké. Řešením může být nákup vánočních dárků v lékárně.

femiKojení je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zajistit zdraví dětí a jejich přežití.

zadaVětšina bolestí v zádech je následek svalového napětí nebo namožení.

jogaŽivot v dnešním rychlém světě plný nejistot a stresu přispívá často k tomu, že se vzdalujeme sami od sebe a i svých nejhlubších potřeb.

lymfomasLymfomasáž je jemná, pomalá masáž, před kterou musíte hodně pít, ale to byste měly i během celého dne, dodržovat pitný režim, během masáže pak můžete cítit sucho v puse nebo i návaly.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300