Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

ocidetiNevšimli jste si někdy u vašeho malého potomka že poměrně často zakopává a naráží do nábytku? Naklání hlavu na jednu stranu?

kaselVýsledky průzkumu na téma léčba kašle.

uchoV sezoně četných středoušních zánětů: zde doporučení, jak se o dítě s tímto onemocněním starat, neboli několik rad, co dělat u dítěte s "píchnutým ouškem"

vyzivaKromě dvouletého studia pořádá Akademie léčivé výživy pravidelné kurzy a semináře na aktuální témata, které vedou přední čeští i zahraniční odborníci v daných oblastech.

hubnutiTaké se snažíte zhubnout a nedaří se to? Zázračné diety a cvičení nezabraly – a navíc nemáte dojem, že byste se přejídali?

kriprsV úterý 3. března krátce po 11. hodině otevřela obecně prospěšná společnost Dialog Jessenius již po dvacáté svůj putovní stánek k projektu Ruce na prsa.

cvikprsaČas dekoltů a plavek se neúprosně blíží. Proto se zaměřte na prsní svaly, které formují tvar a pevnost poprsí. Jak udržovat svá prsa krásně pevná a kulaťoučká?

hrejmastPrvní jarní sporty bývají rizika nejen v prochladnutí svalů. A proto je dobré občas používat hřejivou mast na bolestivé stavy bez chemických stabilizátorů.

celoKromě dvouletého studia pořádá Akademie léčivé výživy pravidelné kurzy a semináře na aktuální témata, které vedou přední čeští i zahraniční odborníci v daných oblastech.

zdravaskola1Děti ve školách jedí podle 25 let starého spotřebního koše, který nereflektuje současné znalosti o dětských stravovacích potřebách.

detistravaDětská lékařka MUDr. Zuzana Andrýsková-Marcibálová odpovídá na otázky ohledně dětské výživy.

tehnemZima je obdobím, kdy lze snadno podlehnout nachlazení nebo chřipce. Oboje dokáže pořádně potrápit každého člověka, ale co se stane, když onemocní těhotná žena?

korenihubJak správným vařením snížit svoji hmotnost a udržet si štíhlou linii hubnutí bez doplňků stravy.

antibiAlphega lékárny spouštějí na svých pobočkách preventivní poradenskou kampaň zaměřenou na správné užívání antibiotik.

chriprecVzhledem k tomu, že se nezadržitelně rozlézá chřipková epidemie, dovoluje si nám nabídnout následující obranou vitamínovou bombu.

bylinLéky bereme jako samozřejmost, a když nám není dobře, ihned po nich saháme. Rozumnou alternativou prášků jsou bylinky, které nám pomohou překonat nachlazení, kašel, horečku i další neduhy.

simZajímá vás, jak jsme propojeni s přírodou a jak naše tělo funguje v kontextu s ní? Odpovědi na vaše otázky může přinést celostní diagnostika.

rucprsNaučit ženy a dívky samovyšetření prsu a zdůraznit význam prevence v boji s nejčastějším onkologickým onemocněním u českých žen.

byldomBylinky provázejí člověka už mnoho staletí. Mají řadu vynikajících vlastností, které jsou člověku prospěšné. Využívají se v léčitelství, kosmetice, odpuzují hmyz, pohlcují pachy a dodávají chuť řadě pokrmů.

epchripPřestože se v uplynulých dnech v některých regionech republiky naplno projevila chřipková epidemie a výrazný nárůst nemocných hlásí i jiné evropské země.

detoxZima je pro náš organismus zřejmě nejsložitější roční období. Často přibíráme na váze, naše tělo se během zimy zanese řadou škodlivin a toxických látek a celkově se necítíme ve „své kůži".

houbaZimní měsíce a sychravé počasí jsou spojeny s nachlazením a chřipkovými epidemiemi.

zahraociJaro je pro všechny milovníky zahrádek po dlouhém zimním půstu časem intenzivní práce. Ovšem vykročení do nové pěstitelské sezóny mnohdy končí v ordinaci oftalmologa.

zilaSlíbili jste si, že se budete v tomto roce starat více o své zdraví?

Woman drinkingVypěstujte si návyk, který povzbudí vaši touhu po vodě. Na stůl nebo na jiné místo, kam se díváte mnohokrát za den, postavte lahev, džbán nebo sklenici plnou vody.

rom1„Jarní únava se mne dotkne jenom někdy, spíše v době, kdy neposlouchám své tělo a hlavně jeho potřebu odpočinku.

antiAntibiotika se stala běžně skloňovaným podstatným jménem. Víme o nich ale vše, co bychom měli?

ocispo2Více než polovina uživatelů brýlí a kontaktních čoček přiznává problémy s viděním při sportu.

ingaInga Bylinkina přijíždí koncem února do Prahy, kde povede dva semináře v Akademii léčivé výživy.

krkkrasLidské tělo má tři zóny, které prozradí náš věk rychleji než ostatní – jsou to ruce, oční partie a krk. Co je tedy možné podniknout proti výskytu vrásek v této oblasti?

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300