Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

behvodS trochou nadsázky by se dalo říci, že člověk je VODA a něco málo k tomu.

diethubPojem „hubnutí" je asi nejdiskutovanějším tématem na serverech o zdravém životním stylu. Rady o tom, jak zhubnout rychle, bez velkého hladu a tentokrát opravdu na trvalo, se na nás valí ze všech stran.

kaftukZelená káva po jídle stimuluje organismus, který rychleji začne využívat již uložené tukové zásoby.

sportKdo by ten stav neznal! Jednou se rozhodnete, že chcete sportovat, a místo toho, abyste se cítili skvěle, přichází únava.

bodyJaro je ideálním obdobím pro pozitivní změny životního stylu. Studio YOON, nově otevřené v Praze 9-Klánovicích je tím pravým místem, kde můžete začít.

vodakohPitná voda z vodovodu je ideálním a nejlépe dostupným zdrojem tekutin a má blahodárné účinky na lidský organismus.

ocickaMálokomu se poštěstí procházet celým životem s ostrým zrakem. Většina z nás se světem pohybuje vyzbrojena brýlemi nebo kontaktními čočkami a dříve či později nás napadne, jaké by to asi bylo bez nich.

sedJeště v nedávné době byl šedý zákal strašákem pro všechny pacienty očních klinik. Nepříjemné onemocnění, při němž dochází k zakalení oční čočky, mohla odstranit pouze náročná operace za použití skalpelu.

zilaPrvní teplé dny jsou za námi a vy nejspíš začínáte pokukovat po letních věcech ve vaší skříni. Tolik krásných sukní a kraťasů, že si je hned začnete zkoušet, ale ouha!

diethubNevýhodou přísných diet je, že když nadměrně omezíte příjem potravy, váš organismus si zvykne na snížený příjem energie a sníží bazální metabolismus.

jarparS ústupem zimy nás příslib sluníčka, delších dnů a probouzející se přírody startuje k optimističtější náladě. Nenechme se ale prvními jarními paprsky zmást.

bolbylMigréna je chronické onemocnění charakteristické opakovanými středně těžkými až silnými bolestmi hlavy často doprovázenými řadou symptomů souvisejících s autonomní nervovou soustavou.

kodeinMůže to vypadat, že nadvláda zimy už pomalu končí, ale nenechejte se nachytat. Se střídáním teplot a zbavováním se zimního oblečení přichází také zvýšené riziko nemocí z nachlazení.

ocistalZa kvalitu našeho imunitního systému je zodpovědná slezina, protože čistí lymfatický systém a odvádí z organismu chemické látky a barviva, které jíme spolu s potravinami.

dieK hubnutí bez omezení jídla, které máte rádi, prý stačí udělat jen několik malých změn v životním stylu.

ocopbrPro zájemce o laserovou korekci očí si Refrakční Centrum Praha přichystalo velkou velikonoční slevu!

kojitmamKde se maminky dozvídají potřebné informace o kojení? Jaké jsou jejich zkušenosti? S jakými potížemi se potýkají?

padvlasKaždý den ztratíme zhruba stovku vlasů. Pokud jich ale na kartáči zůstávají chomáče, je třeba pátrat po příčině.

detostNáš organismus je v dnešní době dlouhodobě vystavován stresu, chemickým látkám, lékům, těžkým kovům, ionizujícímu záření atd.

migTrpět migrénou znamená žít s neviditelnou a nepředvídatelnou nemocí. I přes svou závažnost zůstává často podceňována.

nitEstetická medicína v Česku je zase o krok napřed. Na trh přišla nová metoda Art Filting, která je tu pro muže i ženy, jež trápí početné a hluboké vrásky v obličeji a výrazně povadlá pleť.

brycocOko je složitý a dokonale fungující stroj. Díky němu vnímáme až tři čtvrtiny podnětů z okolního světa. Barvy, velikost, prostorové uspořádání, pohyb, tvary. Proto si zaslouží tu největší péči.

unavaMnohokrát se stává, že se člověk cítí unavený, přestože spal dostatečně dlouhou dobu.

hubnutiUdělejte si následující kvíz a uvidíte, jestli jste člověk, který všechno moc prožívá. Ovlivňuje přemíra empatie vaši tělesnou hmotnost?

detocajRozhodli jste se detoxikovat? Pak vězte, že velmi důležitá, avšak stále opomíjená, je příprava organismu na samotnou detoxikaci.

urazibOdřeniny, pohmožděniny nebo výrony patří neodmyslitelně k životu každé aktivní rodiny.

mrkevNa 4. dubna připadá tradiční Mezinárodní den mrkve. Letos bude tento převážně recesistický svátek spojen v České republice s poměrně závažnou věcí.

zatV pátek 20. března 2015 kolem jedenácté hodiny dopoledne budou moci obyvatelé České republiky sledovat poměrně vzácný přírodní úkaz - částečné zatmění Slunce.

jarenerMnoho lidí v dnešní době bohužel nezvládá plánovat a dohlédnout dál než za horizont jednoho týdne.

bolzadNesnesitelná bolest zad a nálada pod psa. Kdo by to důvěrně neznal? Viníkem je přitom hlavně práce vsedě. Problémům se zády je nutné se rázně postavit – a to doslova. Prostě pracujte vestoje!

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300