Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zdraví

ajuAsi všechny máme jasnou představu, jak by měla vypadat harmonie a vyváženost – ať už v našem životě, rozdělení pozornosti mezi nás x partnera x děti, či v jídle.

anaPokud si zakládáte na zdravém životním stylu, jako já mám pro vás další zajímavý tip. Na první české jídlo, které je celé ze 100% přírodních surovin.

kakinerVenku začal podzim a v obchodech se objevilo zase to zvláštní ovoce. Ještě před rokem jsem celkem tápala co to je, ten oranžový lesklý plod.

napojjablkaVyzkoušejte tento zdravý nápoj, který se skládá pouze z přírodních ingrediencí. Je zdravý a navíc v těchto teplých dnech vás krásně osvěží.

okurkasalJednoduchý a zdravý salát, který si v létě můžeme připravit k obědu. Myslím, že plno z nás si tento salát v nějaké podobné formě připravuje už dávno.

zubnikazTaky se vám už určitě stalo, že jste si jazykem přejeli po zubech a cítili, že na nich máte nějaký lepkavý povlak. Je to samozřejmě nepříjemné a značně nehygienické.

kokosoilČetla jsem laboratorní průzkum, který na internetu koluje z jedné americké univerzity, kde odborníci uvádějí jak moc je kokosový olej prospěšný v léčbě nádorového onemocnění.

levanduledrinkTrpíte na občasné migrény nebo vás jen tak někdy bolí hlava třeba z nervů, cítíte se někdy slabá a totálně vyčerpaná. Jedna z možností jak tělu nalít lék do žil je levandule.

citromedCítíte se unaveni a nemáte na nic sílu ani náladu? V tomto článku se můžete dočíst, co dokáže s vaším tělem udělat, když si každé ráno na lačný žaludek dáte sklenici teplé vody s medem a citronem. Nastartujte den s tímto elixírem i vy!

cerrepanapTento zázračný nápoj vyléčil už přes 45.000 lidi z rakoviny a dalších nevyléčitelných chorob!

prsacvicKaždá žena touží po tom, aby byla spokojená se svým vzhledem. Mít krásný tělo, dobře tvarované stehna a zadek. A samozřejmě mít dokonalý prsa.

sulV následujících letních dnech možná více pocítíme únavu, reakce na počasí a... napadne vás, že třeba právě to má jistou souvislost se solí?

teplavodaKaždá z nás chce být krásná a mít obličej bez vrásek a tělo jako modelka. Jenomže jak toho docílit. Je spoustu rad a návodů a tady je jeden z nich.

vitaminCMožná je to zvláštní, ale na podpoře imunity je potřeba pracovat celý rok, nejen v zimě. To, že vás v létě trápí viróza a nachlazení může být i důsledkem špatně léčené virózy v minulém období.

napomedskorVšechny tyhle rychlo hubnoucí nápoje jsou sice neuvěřitelný, ale při dobré skladbě jídelníčku můžou opravdu dobře fungovat.

protazeniProč strečink? Nestačí, když si jen pořádně zacvičím? Často kladená otázka, kterou slýchávají trenéři od svých svěřenců i naše vlastní svědomí.

folioeUž ten nadpis je sám o sobě hloupost, že jo? Dovedete si představit, jak hubnete tímto způsobem?

jarprotazeniJaro a sluníčko nás láká do přírody a za sportováním. Už přesně víte, kde a jak se vydáte?

brosbunBroskve jsou pro nás ovoce spojené především s létem. Já jsem se dočetla, že toto sladké ovoce, které se ve staré Čínské medicíně používá na zklidnění a konzumace broskví, zaručuje dlouhověkost, mají v sobě broskve i jiné léčivé vlastnosti.

celulitidaPlavková sezona je v dohlednu a jak to tak bývá, většinu žen začínají trápit nedostatky a narychlo hledají rady, jak se jich co nejúčinněji zbavit.

mastjizvKaždá asi máme na sobě, nějakou tu jizvičku nebo strii a chtěli bychom jí odstranit. Vyzkoušela jsem plno rádoby domácích receptů, ale výsledek nic moc. Spíš nic než moc.

bolmoccesJen máloco dokáže tak spolehlivě znepříjemnit život jako infekce močových cest. Je teprve květen a některé ženy se s ní od začátku roku už nejednou potýkaly.

tehotsal 1Těhotenství je krásné a současně náročné období v životě ženy. Provází ho šťastné pocity, spojené s očekáváním miminka, ale také zvýšená osobní péče.

rozhoJarní únavu je už za mnou, ale recept jak „dobít baterky" z velkého pracovního nasazení mě zajímá pokaždé. Jak být ke svému tělu co nejšetrnější, nejpřirozenější a jak posílit imunitu?

kloub.jpgVšichni víme, že nesprávné držení těla je hlavní příčinou bolesti zad a nohou. Díky špatnému sezení v práci nebo doma za počítačem, naší shrbený chůzi a mnoha dalším faktorům trpí naše tělo.

terez1Už není holky moc času, abychom vytvarovali postavu do plavek. Takže kdo ještě nezačal, měl by pomalu najít nějaké fitko a začít se trochu hýbat.

napojkminLéto už se neodmyslitelně blíží a dovolené už klepou na dveře. A my přemýšlíme, jestli se vejdeme do plavek.

adel5Trápí Vás bolest zad? Trpíte bolestí zad již dlouho a nic nepomáhá? Jsou Vaše záda ztuhlá a brání Vám v pohybu?

cesnekcitronZbavit se ucpaných cév jde mnoha způsoby. Nejčastěji se vše řeší léky, ale to nemusí být pokaždé vhodné pro váš organismus.

jardeto2Zima už je snad definitivně na ústupu a my si začneme užívat trochu jarního tepla.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300