Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Máte rádi mystický svět, únikové hry nebo kreativní činnost? Pokud ano, mám pro vás hodně zajímavý tip na jedinečný projekt IMAGINATORIUM.

   im1

Vyzkoušejte netradiční zážitek v netradičním prostředí, díky němuž poznáte lépe sami sebe. Projekt podporuje „out of the boxes" myšlení, které je v každém z nás. Zábavným způsobem nás nutí vystoupit z tradičních schémat, improvizovat a uvažovat nově, kreativně.

Na vzniku se podílel přes rok tým psychologů a odborníků, kteří vytvořili něco neuvěřitelného, co zabaví, spojí, otevře obzory, přinese nespočet zážitků pro malé i velké návštěvníky, školáky i dospěláky, manažery i hipstery.

   im

Můžete vyzkoušet tři skvělé únikové hry střední obtížnosti s pohádkovou tématikou. Budete mít hodinu na to, aby jste překonali všemožné nástrahy, vyřešily hádanky, šifry a úspěšně dokončili hru.

Pokud přemýšlíte, kde by jste mohli uspořádat svým dětem narozeninovou oslavu, tak tohle je ideální místo. Netradiční zábava, která bude bavit všechny, kdo chtějí poznat něco nepoznaného.

   im2

Adresa: IMAGINATORIUM, Chodská 16, Praha 2 - Vinohrady

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300