Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

svatmat1Mám pro vás tip na akci, kde můžete oslavit Den matek se svojí maminkou.

cvicquaChtěla bych vás pozvat na zábavné taneční odpoledne na piazze obchodního centra Quadrio. Kde v pátek 29. dubna čeká všechny účastníky od 14 do 22 hodin bohatý taneční program.

kravnebNeuvěřitelná pouť jedné krávy, rachitického krocana s německým přízvukem a židovského vepře, která změní svět!

muzstrJeden muž, dvě ženy, geniální nemanželské dítě a vážná nehoda... Knihu Muž ve střídavé péči, barvitý román ze současnosti z pera renomované filmové dramaturgyně a producentky České televize.

kousekMám pro vás pozvánku na zajímavý koncert. Po třech letech od posledního turné s Michalem Davidem, vyráží herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková.

pohpom1Ráda bych vás pozvala na jedu prospěšnou akci, která odstartuje už tuto neděli v Kongresovém centru.

festievoTouha po zdraví je přirozenou vlastností a všichni stojíme o informace o tom, co je zdravé.

knihagrey1Nejočekávanější kniha tohoto roku, erotický román Grey, vychází už tuto středu 10. února, čtyři dny před svátkem svatého Valentýna.

porach1Nová pohádka Řachanda je už před svým uvedením do kin velkým lákadlem, protože kromě klasického království s princeznou, králem a královnou, nabízí také kouzelný les, ve kterém žije spousta nadpřirozených bytostí.

angeZačal nám únor a přesto, že je v Praze každý den nějaká zajímavá akce já vám přináším dvě chystané muzikálové premiéry, které bychom si neměli určitě nechat ujít.

olgaNeměla to lehké. To platí pro celý život Olgy Šplíchalové, později Havlové. Rodina jejího původu se nedlouho po jejím narození zvláštním způsobem rozpadla a tím víc jednotliví členové drželi pohromadě.

rekaNovou českou hru inspirovanou skutečnými osudy pěti žen uvězněných po skončení druhé světové války v pankrácké věznici inscenuje jako svou listopadovou premiéru Švandovo divadlo v Praze.

plesPražská plesová sezóna se blíží ke svému vrcholu. Vybrala jsem vám na únor tři plesy, které opravdu budou vrcholem plesové sezóny v Praze a kde byste neměli chybět.

cobudeTáňa Keleová-Vasilková je nejprodávanější slovenská spisovatelka. Narodila se v Chomutově v severních Čechách, ale od svých čtyř let žije v Bratislavě.

lidaTradiční a mezi ženami velmi oblíbená Ladies Night v Cinema City je tu i v roce 2016.

luc1Netradiční spojení hudby, tance, krásy slovenských žen a živelné energie hudebníků přináší představení kapely IMT Smile a uměleckého souboru Lúčnica také do Prahy!

rudyOldřichu Kaiserovi se podařilo za poslední roky přesvědčit diváky, že kromě obrovského komediálního talentu mu skvěle jdou i vážnější a hlubší role.

pyzbrPokud jste propadli kouzlu kubánských rytmů salsy, merengue, nebo cha-chy, musíte navštívit Balance Club Brumlovka v Praze.

syb17. března 2016 uvede Musical Production Emy Krahulíkové v Divadle Hybernia muzikál Sibyla, královna ze Sáby.

mayKouzelná chůva Mary Poppins se vrací na prkna Divadla Hybernia v legendárním muzikálu pro děti i dospělé.

sarahHerečka Iva Janžurová a režisérka Alice Nellis se opět scházejí nad novou inscenací.

zazKdyž jsem přemýšlela, pro koho by byla tato návodná a pečlivě poskládaná kniha byla nejvhodnější, napadl mne člověk, který se točí v kruhu.

wals1Představte si večer v krásném prostředí vyhřívaného šapitó, kde prožijete příběh plný emocí a úžasu!

popel2Kouzelný muzikál POPELKA na ledě je zpět v ČR!

anagaDeníkové zápisky populární herečky Ani Geislerové zachycují všední život i záblesky střeženého soukromí.

ezovysVe dnech 30.10.-1.11.2015 se uskuteční v Praze v pořadí již 44. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT.

aristo1Českou premiéru komedie Poslední aristokratka s Annou Polívkovou v hlavní roli připravuje Divadlo Na Jezerce. Režie hry, která je plná ironického humoru, se ujal Arnošt Goldflam.

chlaTaky máte pocit, že při hledání toho pravého neustále narážíte na leváky?

adelaLegendární komedie scenáristy Jiřího Brdečky a režiséra Oldřicha Lipského Adéla ještě nevečeřela se po téměř čtyřiceti letech vrací do kin.

stazNení snad na světě žena, která by nemilovala módu. Ladies Night v Cinema City OC Letňany nabídne 17. října od 18:30 ženám vše, co je baví.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300