Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

mir„Hurá prázdniny!" ozývá se zpravidla ze školních lavic poslední školní den, který letos připadá na 27. června.

jedleVe středu 25. 6. 2014 od 10:00 začíná XIV. ročník sportovně-společenské akce pro děti Prázdniny nanečisto.

herkulesV polovině prázdnin se všichni příznivci akčních dobrodružných filmů mohou těšit na nového Hercula.

mzbirkaMiro Žbirka se po několikaměsíční odmlce vrací s novým koncertním projektem nazvaným Vánoční Best of Video Tour.

pokec1Letošní filmové léto zpestří dobrý vtipný film Parádně pokecal, který se v kinech začne promítat uprostřed prázdnin, 31. července.

circusBuskerská kapela Circus Problem, která se před pár dny vrátila z irského Dublinu, kde měla možnost vystoupit v rámci mezinárodního festivalu YOUBLOOM, vystoupí již zítra, tedy v pátek 20. června na pražském festivalu United Islands.

kellySwing je hudbou věčně mladou a inspirující. To dokáže i jeden z hlavních zahraničních hostů podzimního Festivalu swingové hudby, teprve dvaadvacetiletá altsaxofoniska, zpěvačka a kapelnice Grace Kelly.

intim2Znáte tu situaci, kdy vybouchnete do naprostého zemětřesení kvůli nějakému muži? Kvůli jeho nedostatkům, srabáctví, nedochvilnosti, zradě, nezodpovědnosti?

mnisCyklus kulturních a společenských akcí s názvem Mníšecké kulturní léto, poprvé uvedené v roce 2013, zaujalo nejen skladbou pořadů, ale především kombinací míst, kde se odehrávalo.

gold1Po dvouleté pouze přichází zpěvačka Gabriela Goldová s novým albem, které nese název Přistávací ranvej.

burunV sobotu 14. června se v Divadle Rokoko odehrála poslední premiéra sezony 2013/2014.

valmontNebezpečné známosti, proslulý román, jehož autorem je Choderlose de Laclos, se dočkal nového originálního zpracování.

reVe středu 18. června začne v nově otevřeném Foru Karlín 3. ročník festivalu reSITE, který až do neděle 21. června.

pokora1Unikátní interaktivní (společenskou) hru Proti pokroku. Proti lásce. Proti demokracii. si diváci budou moci zahrát již tento týden!

mnoho3Pro mě je to prostě letní hříčka, žádný Macbeth, ale letní večerní pohlazení o lásce a o tom, jak k ní a skrze ni i k sobě lidé hledají cestu," tak charakterizuje režisér Jiří Menzel komedii Mnoho povyku pro nic.

prezV sobotu se v Divadle ABC konala dlouho očekávaná premiéra nekorektní politické frašky Listopad od Davida Mameta.

stihlost1Léto je tu jako na koni, a kdo by nechtěl u vody v plavkách vypadat prostě skvěle? No určitě každý, ale ne každý si ví rady, jak jednou pro vždy zvítězit nad přebytečnými kily!

jandova1Všichni fanoušci talentovaných účastníků soutěže Hlas Česko Slovenska mají jedinečnou šanci užít si společný koncert finalistů již tento čtvrtek 12. června v Centru Černý Most.

miami1Konečně se českému čtenáři dostává do rukou legendární detektivka Charlese Willeforda Miami Blues.

svandovoKlasiku v novém pojetí, hry napsané speciálně pro smíchovskou scénu a také semknutý herecký soubor, který se pod vedením uměleckého ředitele Doda Gombára nachází ve výborné formě.

ucpanejKe 40. narozeninám Letní filmové školy v Uherském Hradišti přijede popřát i Dejvické divadlo.

muzejninocDo letošního ročníku Pražské muzejní noci se zapojilo celkem 39 institucí, které zájemcům zpřístupní téměř 70 objektů.

tiptapPolovina června je pro The Tap Tap významnou částí roku.

drazdanyJarní část 7. sezóny cyklu Hudební most Praha – Drážďany zakončí koncert Domenico Scarlatti — Stabat Mater, který se koná 13. června od 19.30 hod. v kostele Panny Marie Sněžné v Praze.

ocletadlaOd 26. 6. do 20. 7. budou okupovat střechu Obchodního centra Šestka všichni milovníci letadel, ale nově i obdivovatelé závodních formulí. 

horkoloVidina blížící ho se léta sice bývá příslibem dovolených, ne tak pro Vlastu Horvátha. Ten zažívá náročné období a dost při tom zkouší.

behV sobotu 21. června v Centru Chodov odstartuje závod v běhu na podpatcích, který tematicky podpoří exkluzivní výstavu Shoemánie a určitě potěší všechny milovnice bot.

uvolZakázané uvolnění není jen jedno ze základních pravidel, omezujících pohyb puku při hokejovém utkání.

xuRežisérka, scenáristka a herečka Xu Jinglei, jejíž filmy vidělo v Číně přes 97 milionů diváků, bude od konce června do půlky srpna v Praze natáčet romanci s pracovním názvem Jen my víme kde.

animalŠok, hněv, smlouvání, deprese a smíření. Pět možných fází, jež člověk prožívá v reakci na traumatickou událost.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300