Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

alfredVýjimečným způsobem uctí jeden z nejdůležitějších festivalů v České republice, Dvořákova Praha, skladatele, jehož jméno má v názvu: na 17. září připravuje světovou premiéru koncertního provedení operní prvotiny Antonína Dvořáka Alfréd.

alex1Česká republika opět přivítá světoznámý ruský armádní soubor ALEXANDROVCI.

ujma1Festival španělské kultury Ibérica, který mezi 11. a 16. srpnem zamíří do Prahy, Brna a Boskovic, nabídne už pojedenácté uhrančivá představení plná vášnivého flamenka a španělských rytmů.

hex2Jedna z nejžádanějších slovenských skupin HEX působí na hudebním poli více než 20 let.

blinkAmerické trio Blink-182 na třetí pokus a tentokrát definitivně rozpálí svůj pop punkový kotel v Praze!

druetVe středu 6. srpna se koná slavnostní zakončení jubilejního ročníku mezinárodního hudebního festivalu Letní slavnosti staré hudby.

photo22Společnost Nikon spol. s r.o. dne 7. srpna 2014 v Nikon Photo Gallery otevírá pro veřejnost výstavu paní Petry Skoupilové s názvem Ženy a jiné.

pekloSoubor současného tance 420PEOPLE, herec David Prachař, režisér Jan Nebeský a scenáristka Lucie Trmíková společně zinscenují Peklo.

novotnyV sobotu 27. září od 21 hodin se v Divadle Rokoko bude konat Soirée Tomáše Novotného.

kryscbDvacet let existence, tři generace fanoušků, tisíce kapel a bezpočet vzpomínek a zážitků... 20. výročí Rock for People proto stojí za to oslavit nejen na „velkém" festivalu v Hradci Králové.

pokec1Letošní filmové léto zpestří nová svěží česká komedie Parádně pokecal, která se v kinech začne promítat již tento čtvrtek 31. července.

kartTrikové karty, karty vykládací včetně tarotu, mariášové, žolíkové i taroky mohou lidé vidět na výstavě v pražské galerii Scarabeus v Praze 7 na Letné.

scarletBritská kapela Scarlet Soho připravuje exkluzivní turné pro Českou republiku, v rámci kterého představí své zcela nové album, na kterém spolupracovali i s legendární kapelou Kosheen.

fotoDruhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO zahájíme v sobotu 18.října 2014 v Národním domě na Vinohradech. Opět se můžete těšit na to nejnovější z oblasti fotografie, tisku, ukládání dat a příslušenství.

materskaDo sobotního festivalu Nenechte si ubližovat zbývá už jen několik dnů, přesto svoji účast potvrdila další známá jména.

odyseaVeselé klauniády, hravá představení í kreativní dílny nabídne každé odpoledne ode dneška až do středy 30. července dětem i jejich rodičům Divadelní Odysea.

isshVe středu 30. července hudebníci renomovaného polského barokního souboru Orkiestra Historyczna v autentických prostorách kostela sv. Šimona a Judy představí raně barokního skladatele českého původu H. I. F. Bibera.

taskaKaufland odstartoval již 9. ročník oblíbené fotosoutěže Taška jde do světa.

divadlonastreseSrpnové večery zpříjemní návštěvníkům Centra Chodov jedinečné Divadlo na střeše.

hriste2Nevídáno, neslýcháno! To, že se Obchodní centrum Šestka nachází kousek od Letiště Václava Havla, ví každé malé dítě z Prahy 6, ale nikdo by nečekal, že jedno letadlo přistane přímo před Šestkou.

landaressMagický Sorcerer, mytický příběh Penelopé či netradiční pojetí Odysseovy výpravy do podsvětí – hned tři premiérové inscenace nabídne ve své druhé polovině mezinárodní přehlídka tanečního a pohybového divadla Divadelní Odysea.

ridersUhrančivý rytmus argentinského tanga i strhující dynamiku a originální taneční choreografie nabídne hned v úvodu první ročník Divadelní Odysey.

dabel1Přichází Ďábel v podobě vůbec prvního českého vydání celosvětově uznávaného amerického spisovatele Donalda Raye Pollocka.

langmajer1Letní shakespearovské slavnosti se již naplno rozeběhly, letošní premiéru postupně doplňují další oblíbené tituly.

slavikCentrum Černý Most si pro své zákazníky připravilo hned dvě expozice fotografií věnovaných divoké fauně i flóře, které o letních prázdninách ozdobí jeho prostory.

onderCharismatický, nepřehlédnutelný mladík, který dokázal roztančit nejen celebrity, ale také děti. Jan Onder. 

zlo10. 7. ve vydavatelství Noxi vyšel jedinečný román podle skutečných událostí.

poeple420Legendární Package japonského choreografa Shusakua Takeuchiho v bravurním podání 420PEOPLE se po třech letech vrací do centra Prahy, a to přímo na Václavské náměstí.

zelivPoslední červencový sobotní večer, 26. 7., se v malovaném refektáři premonstrátského opatství Želiv představí zahraniční hosté festivalu Musica Figurata.

ddeti2Portál Testovanonadetech.com ve spolupráci s Dyzajn marketem připravují pro děti a rodiče tematický workshop a tvůrčí výtvarnou dílnu při příležitosti tradiční výstavy designu na Střeleckém ostrově v sobotu 2. srpna 2014 od 10 do 14 hodin.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300