Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

partickaAreál Žluté lázně v Praze 4 – Podolí bude hostit poslední zářijovou neděli Partičku na vzduchu.

pen1Každý sní o tom, že ho peníze učiní šťastným. Hm, to je možná trochu silné slovo, ale alespoň „méněstarostným" ano.

soudenInscenace Soudný den vznikla letos v květnu v rámci spolupráce divadelních souborů Tygr v Tísni a LETÍ.

ankanHledáte někdy vlídné slovo po ránu? Ne vždy se člověk dočká a pokud vám bude stačit jedna větička každé ráno, může vás tento malý kalendář pěkně pohladit.

ledecDevět let po posledním řadovém albu a rok po comebackové nahrávce domovské kapely Žentour se populární zpěvák a skladatel Janek Ledecký znovu vrátil do studia.

svedomiV době, kdy stovky byznysmenů jednají pod záštitou prezidenta a premiéra na Pražském hradě o prohlubování česko-čínských vztahů.

kajnesK vydání se připravuje titul, který by mohl vnést nový pohled na kauzu nejznámějšího českého vězně.

safOblíbené Art Safari, tentokrát s pořadovým číslem 28, které tradičně pořádá obecně prospěšná společnost Bubec, poslední zářijový víkend 27. – 28. září nabídne kreativní zábavu pro celou rodinu.

kamV sobotu 13.9. se můžete těšit na Den otevřených dveří Divadla Kampa.

pek420PEOPLE zahájí sezónu celovečerním představením Mirage na Nové scéně Národního divadla, a to 9. 9.

mnoho2Závěr Letních shakespearovských slavností patřil novince v režii Jiřího Menzela komedii Mnoho povyku pro nic, která si rychle získala popularitu a brzy byla prakticky vyprodána.

6e1Ve vydavatelství Noxi vychází jedinečný román Dívka z 6E. Velice strhující román o dívce, jež prožila velkou část svého života zamčená sama v bytě, a kterou tento otřesný styl života jednoho dne přestane bavit.

domMěsto Napajedla na Zlínsku se na více než měsíc proměnilo ve filmařské kulisy nového filmu režiséra Slávka Horáka Domácí péče.

fredCelé osazenstvo Hard Rock Cafe Praha opráší své přiléhavé kostýmy a nasadí falešné kníry, aby se v pátek 5. září na jeden den stalo Freddiem, a pomohlo tak vybrat prostředky pro Mercury Phoenix Trust na boj proti AIDS a HIV.

dvorNa dvě desítky koncertů oslavujících genia našeho největšího skladatele nabídne již od příštího týdne mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha.

dnjJiskřivé komedie chystá na novou sezónu Divadlo Na Jezerce. Uvidíme v nich Jiřinu Bohdalovou, Radka Holuba, Jana Hrušínského, Petra Vacka a další výtečné herce.

jakKoncertem chceme především vyjádřit sounáležitost s rodinou, která přišla o svého syna Vincenta.

pravdaKomorní drama The Good and the True vyprávějící o napínavých osudech české herečky Hany Pravdové a olomouckého atleta Miloše Dobrého, jimž se povedlo uniknout z pekla koncentračních táborů.

magHahá, tak tohle jsem opravdu nečekala! Teď si vezměte, že jste naprostý začátečník a nikdy jste taroty nedržely v ruce!

agataCo mají společného filmy Harry Potter, Piráti z Karibiku, Šifra mistra Leonarda nebo Pán prstenů s kapelou Doctor P.P.?

ostravaPocta Cunninghamovi, tak se jmenuje výjimečné představení Národního divadla moravskoslezského, které bude již 28. září v pražském Národním divadle prologem přehlídky Ostrava v Praze!!!

skola1Jak funguje svět? Jak udělat z bílé šelmy tygra? Kolik zůstane na stromech banánů, když každá opička sní tři? Jak se dostat nejrychleji raketou na měsíc? Kudy na inspirativní výzdobu dětského pokoje?

tap1Jak nejúčinněji bojovat proti strachu? Co třeba koncertem?

vlacekCentrum Černý Most připravilo u příležitosti konce prázdnin a začátku nového školního roku bohatý program pro školáky, ale i ostatní členy rodiny.

ondkurzJak je známo tanec rozvíjí tělesnou motoriku, je nejpřirozenějším sportovním pohybem a předchází jeho nedostatku a z něj plynoucích zdravotních obtíží v dnešní počítačové době.

rakuV milovickém zábavně-naučném Parku Mirakulum se už tuto sobotu 30. srpna odehraje několik pokusů o rekordy - a vaše rodina může být u toho.

souborKlasiku v novém pojetí, hry napsané speciálně pro smíchovskou scénu a také semknutý tým herců, který se pod vedením uměleckého šéfa Doda Gombára nachází ve výborné formě.

spiritBrány do pestrého světa hudby, pohybu a nekonečné dětské fantazie otevřou od 17. až 19. října malým i velkým návštěvníkům již po páté Struny dětem.

rockopRockOpera Praha míří do nové sezóny. Vedle oblíbených kusů chystá letos rockový stánek v pražských Holešovicích premiéru rockového zpracování příběhu o Faustovi.

muz8Již v září se můžete těšit na poslední dokončený film již zesnulého oscarového herce Philipa Seymoura Hoffmana, který zde jedinečným způsobem ztvárnil roli šéfa tajných agentů protiterostické skupiny, Güntera Bachmanna.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300