Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

andepan2Pohádka českého režiséra Jiřího Stracha se po jedenácti letech dočkala pokračování a vrátila se na filmová plátna.

vanstrom1Začíná prosinec a všichni už myslí na Vánoce. Začíná také, pro mnoho z nás, nejhektičtější měsíc pro všechny. Shánění dárků, úklid, pečení cukroví atd.

zuct1Film, jenž je řazen do kategorií akční, krimi, drama a thriller režíroval americký režisér Gavin O'Connor.

pohádkyMám pro vás tipy, kam můžete vyrazit s dětmi v tomto krásném adventním čase. Není jednoduché se na chvilku zastavit od vánočních příprav a shánění dárků.

bourMatt Damon se vrátil na filmová plátna v dalším pokračování příběhu Jasona Bourna. Snímek vznikl v režii ameriského režiséra Paula Greengrasse a soundtrackem, který celý film podtrhuje, jej doplnili John Powel a David Buckley.

nocPro všechny milovníky divadel proběhne už tuto sobotu 19. listopadu 2016 v České republice již počtvrté Noc divadel.

infer1Thriller režírovaný Ronem Howardem je v našich kinech od 13. 10. letošního roku. Autorem úžasné hudby není nikdo jiný než Hans Zimmer.

burles2Mám pro vás pozvánku na první český burleskní festival Bohemian Burlesque Festival, kde na jevišti v Praze vystoupí známé české i zahraniční burlesky.

nou3V pátek a sobotu prvního listopadového víkendu proběhl showcase festival Nouvelle Prague. Areál pivovaru Staropramen na Smíchově se tak po čtvrté rozezněl hudbou.

flamMám pro vás pozvánka na čtyřdenní oslavy mezinárodního Dia del Flamenco – Dne flamenka.

kniha2V této rubrice bych se s vámi ráda podělila o některé knižní tipy. Někdy jich bude méně, někdy více. Na tento měsíc jsem vybrala jeden bestseller, dětskou literaturu a knihu o zdraví.

nocger1Kdo nemáte plány ještě na sobotní večer, doporučuji se zastavit v Museé Grévin. V kavárně muzea ožijí hity domácích hvězd i miláčků světových pódií.

kulturaPřipravila jsem pro vás novou kulturní rubriku, kde bych vás chtěla pravidelně informovat o dění na prknech pražských divadel.

grevin3Kdo se z vás ještě nebyl v muzeum voskových figurín Grévin, mám pro vás pozvánku na tento víkend.

pinMám pro vás a vaše děti pozvánku na víkendovou akci. Pokud ještě nemáte žádné plány, co budete dělat, nebo kam vyrazíte na víkend, tak v Hard Rock Cafe Praha budou probíhat workshopy pro děti a líčení pro maminky.

carabcPozvánka na příští sobotu na úžasnou akci do Divadla Rokoko, které pořádá Čarodějné soirée aneb Lehce okultní seanci čarodějek, které unikly dubnovému pálení.

rokodamHolky moc ráda bych vás pozvala na další super dámskou jízdu, která se bude konat v sobotu v divadle Rokoko.

kino2Nevíte, co budete dělat v neděli? Zastavte se v kině a užijte si klidnou neděli ve společnosti hrdinů některého z nejnovějších filmů a ještě k tomu téměř za babku?

cestaNa knižních pultech se objevila nová kniha u čtenářů oblíbené a osvědčená autorky Haliny Pawlowské.

carodejnicedubPálení čarodějnic (také Noc čarodějnic, Filipojakubská noc) se odehrává v noci z 30. dubna na 1. května.

mira 2Kniha Miram´s Family nás prostřednictvím rozverné vypravěčky – malé Alice zavede do všedních i nevšedních příběhů pětičlenné rodiny Miramů.

prahahradNemáte na zítra ještě žádný plán, kam vyrazit na výlet? Pokud ne, tak já mám pro vás jeden tip.

zazrakDojemný, skutečný příběh devítileté vážně nemocné Annabel z Texasu poutavě líčí její nebezpečnou nehodu, cestu do nebe a záhadné zmizení příznaků vážné chronické choroby.

alenaNenechte si ujít putovní výstavu známé fotografky Aleny Hrbkové, která zachytila slavné herce a tvůrce divadla ABC a Rokoko na rozličných místech Prahy.

agasou 1Soutěžte o čtyři knihy Agátina cesta k dokonalé postavě.

rufu1Pozvánka na 11. ročník RefuFestu, který se uskuteční poslední květnový víkend v Praze.

showsvetCelé léto máme v Praze spoustu možností jak se kulturně bavit a jedna z možností je i jedinečná LIGHT ART SHOW.

smou.jpgChcete udělat svým dětem radost? Na začátku května startuje v České republice, hudební show Pohádkoland.

babov5Novinka Radky Třeštíkové Bábovky přináší dvanáct příběhů důmyslně propojených do jednoho celku.

loutky1Přijďte si užít s dětmi legraci, pohádky, malování, tanec, žonglování, muziku i hraní na opravdickém divadelním jevišti.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300