Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

benJestli si myslíte, že hrát na violoncello je nudná činnost a poslouchat smyčcový nástroj není žádná zábava, pak si rozhodně nenechte ujít neuvěřitelnou violoncellovou show v podání čtyř vynikajících cellistů současnosti. Přesvědčí vás během chvilky o opaku.

landaCelý rok se Daniel Landa těší mediální pozornosti. Tvrdě totiž pracuje na svém cíli - splnit sedm kejklí, které označuje jako Mystery show.

adamV Hudebním divadle Karlín začala představení česká verze amerického muzikálu Addamsova rodina. Hororové postavy s hodně bizarním smyslem pro humor vznikly ve Spojených státech už před šestasedmdesáti lety.

rentKultovní muzikál RENT ověnčený Pulitzerovou cenou za divadelní hru a čtyřmi Tony Awards se dočká dlouho očekávané premiéry v českém jazyce, a to symbolicky na Vánoce, tedy v době, kdy se většina děje muzikálu odehrává.

dumDruhá premiéra sezóny o jednom nesnadném návratu domů se ve Švandově divadle ne náhodou chystá v listopadovém čase Dušiček.

mil1Radosti života je nejlepší vychutnat v klidu, pomalu a s plným vědomím. Platí to nejen o jídle, ale i o sexu.

zemeHudebně divadelní festival pořádaný komunitní lesní školkou a školkou ZeMě má dva hlavní cíle.

rock13. listopadu v RockCafé na Národní třídě v Praze proběhne již 2.ročník úspěšného hudebního festivalu Rock4Students.

semarchPředvánoční propojení s archanděly a nanebevzatými mistry.

ice2Vstupte do kouzelného světa postaviček z dílny Walta Disneyho a objevte spolu s Myšákem Mickeym a Myškou Minnie ty nejmagičtější momenty z nekonečného království Disney On Ice presents Magical Ice Festival!

tablaoTančete. Nejlépe každý den. Je známou pravdou, že pohyb prospívá tělu i mysli, vyplavuje do těla hormony štěstí, a tanec je pro ženy jedním z nejpřirozenějších pohybů.

ulBuďte mezi prvními, kdo získá unikátní kuchařku vydanou k této příležitosti!

styl6. listopadu 2014 vychází Bible stylu od Lauren A. Rothmanové, významné stylistky, která se rozhodla udělat přítrž ponožkám v sandálech a podobný módním zvěrstvům, kterých můžete na ulici potkat nespočet.

martinPrvní a zároveň největší svatební veletrh nové sezóny startuje. Svatební Expo 2014 se bude konat 21. a 22. listopadu v hotelu Hotel International Prague v Dejvicích. Slavnostně tak odstartuje svatební sezónu 2015.

chlap1Pražské Divadlo Palace do své dramaturgie zařadilo úspěšný text francouzského dramatika Francise Vebera.

ostOstravské soubory berou hlavní město útokem, začíná divadelní přehlídka Ostrava v Praze!!!

OstravaNadčasovým baletním projektem Národního divadla moravskoslezského Návraty domů vyvrcholí v neděli 2. listopadu letošní ročník divadelní přehlídky Ostrava v Praze!!!

kouzAreál Žluté lázně v Praze 4 – Podolí otevře pouze na jeden podzimní den své brány veřejnosti.

sporoxPražský klub Roxy/Nod bude 12. listopadu od 19.00 hod. patřit Klubové noci Spotlight, která si tentokrát posvítí na hip hop, elektroniku i alternativu z USA, Británie a tuzemské scény.

genbohGenerálka, chytrý a vtipný příběh o jednom osudovém setkání, má premiéru 20. listopadu v Divadle Na Jezerce. Jiřina Bohdalová si znovu zahraje titulní roli kurážné hospodyně.

svetloPřed rokem a půl se na maturitním plese v Praze stala tragédie, která spustila nemilosrdný mediální kolotoč.

lbbilaŠestnáctinásobná Zlatá slavice LUCIE BÍLÁ zakončila českou část Černobílého turné 2014 v Ostravě.

exploDivadelní soubor Tygr v tísni uvede ve VILE Štvanice premiéru inscenace EXPLOSIS vycházející ze života a díla českého grafika, dělníka a tvůrce stylu zvaného explosionalismus, Vladimíra Boudníka.

pamatkyHistorický Průmyslový palác na Výstavišti v pražských Holešovicích nabídne 23. až 24. října již třetí ročník unikátního specializovaného veletrhu PAMÁTKY 2014.

zenmarsJste úspěšná, samostatná, dobře vypadáte, přátelé o vás tvrdí, jak jste sympatická, a nechybí vám smysl pro humor?

ontanecTanec může být hrou, při které se děti učí pracovat se svým tělem, říká zkušený tanečník Stardance Jan Onder, který se rozhodl vytvořit dětskou kolekci triček, sešitů, obalů na přezůvky, a dalších předmětů, které mohou jim mohou tanec zpříjemnit.

dra1Hudební divadlo Karlín ve spolupráci s LL Production uvede 28 exkluzivních představení muzikálu Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese DRACULA při příležitosti 20 let od světové premiéry.

annovNové andělské CD Vám pomůže zvládat celý pracovní týden s úsměvem, energií a klidnou a harmonickou myslí.

diraDejvické divadlo otevřelo nový prostor, v místě bývalého antikvariátu v těsném sousedství divadla, odtud název DEJVICKÉ DIVADLO – ANTI.KVARIÁT.

stvanDva divadelní soubory Tygr v tísni a Geisslers Hofcomoedianten se spojili a společně otevírají nový kulturní prostor VILA Štvanice.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300