Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

sedfiTu a tam se znenadání objeví dílo, které lidi zasáhne jako blesk, svou oblíbeností překlene různé kultury a stane se všeobecně slavným už jen díky svému jménu.

salDevátý ročník obnovených masopustních slavností s názvem Carnevale Praha se uskuteční v termínu od 5. do 17. února 2015.

movTaneční studio Stage v Praze (Budečská 35) bude v sobotu 31. ledna od 19.00 hodin hostit premiéru krátkého tanečního filmu Moving Prague.

juliNejprestižnější přehlídka filmových hvězd nabídne ve svém 87. ročníku opět nevídanou kolekci luxusních rób a neuvěřitelně drahých šperků.

trivtomKomedie Jaroslava Vostrého TŘI V TOM se po 30 letech vrací na pražská divadelní prkna.

prostaDavid Deida vydává v České republice další z řady svých úspěšných knih, i když je to pro nás trochu retro (v originále byla vydaná již v roce 2004).

porMichael Kratochvíl ve spolupráci s Českým centrem Praha představuje kolekci černobílých fotografií s názvem Portrét II.

Lucie Vondrackova foto Petr Mracek 5Stříbrná slavice pro rok 2014, zpěvačka, herečka, dabérka Lucie Vondráčková tráví většinu času v Kanadě se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem a jejich synem Matyášem.

putSmíchovská scéna chystá schůzku na nejvyšší úrovni. Pozvání přijal ruský prezident Vladimir Putin a zesnulý československý komunistický funkcionář Vasil Biľak.

blbec700Divadlo Bez zábradlí uvádí v neděli v 16 a v 19 hod. komedii BLBEC K VEČEŘI.

damskajizda1Chcete si odpočinout od vánočního stresu? Vyrazte s kamarádkami v sobotu 10. ledna do Divadla Rokoko na Dámskou jízdu.

gavesJedním z hlavních bodů programu Vánoc na Kulaťáku, které pořádá MČ Praha 6, bude páteční koncert zpěvačky Tonyi Graves.

dabelDneska si určitě nenechte ujít film Ďábel nosí Pradu!

caliDivadelní Agentura Globus má na svém kontě řadu výjimečných her a projektů, v současné době se však pyšní exkluzivním zpracováním dramatu Caligula.

budhaKdo z nás je úplně spokojený s životem, který žijeme? Všichni známe pocit, kdy toužíme po něčem, co nemáme.

pivokozelV pondělí 15. prosince 2014 slaví malebný středočeský pivovar Velké Popovice významné výročí.

kap1Po první fázi natáčení filmu Rudý kapitán, adaptace bestselleru spisovatele Dominika Dána, představili tvůrci v čele s režisérem Michalem Kollárem první ukázku z připravovaného filmu.

adelinsNový rok je milník - slibuje nové příležitosti, ale také výzvy. Proto je dobré najít osobní sílu a proměnit nadcházejících 365 dní v plodný rok.

popelkaFilmové studio Disney připravuje na březen do kin film o Popelce.

abcadventV sobotu 13. prosince od 16 hodin zazpívají v horní části Václavského náměstí herci Městských divadel pražských písně z představení Divadla ABC České Vánoce.

ohnostrojpragNovoroční ohňostroj bude odpálen stejně jako v loňském roce z prostoru Letenských sadů. Začne v 18:00 hodin a potrvá 10 minut a 15 vteřin.

 koubekVe čtvrtek 11.12. se Kulaťákem v Praze 6 ponese nezaměnitelný hlas Václava Koubka. Vystoupí zde v rámci doprovodného programu Vánoc na Kulaťáku. Vstup je zdarma.

babtriTřetí pokračování komedie BABOVŘESKY mohou diváci vidět už o letošním Silvestru.

privozPoprvé v novodobé historii a navíc v idylické době adventu od 12. do 21. 12. se můžete svézt lodí po Berounce.

pulnocNa Štědrý večer 24. 12. ve 23.59 hod. začne v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě půlnoční mše sv., celebrovaná kardinálem Dominikem Dukou, OP, při které zazní Rybova mše vánoční dle barokního ritu.

ceskaGospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi, často přezdívaná „česká Beyoncé" vystoupí 13. prosince od 19 hodin v pražské Betlemské kapli v rámci vánočního koncertu GOSPEL NIGHT.

silvabcJeště nemáte plány na silvestra? Vyrazte do divadel ABC a Rokoko a zažijte výjimečnou atmosféru.

oper5Jen jednou do roka se vám poštěstí zhlédnout Straussovu operu Netopýr a ochutnat při tom mezinárodní delikatesy jako čerstvé ústřice a mušle, křehké krevety nebo klasickou hovězí svíčkovou a to vše z kuchyně Zátiší catering.

rentpremKritiky i veřejností dlouho očekávaná premiéra české verze muzikálu RENT byla diváky přijata velmi vřele a emotivně.

vanocestaromakVánoční trhy na Staroměstském náměstí čeká nabitý týden. Na pódiu se vystřídají desítky známých osobností.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300