Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

dubjizV sobotu 25. dubna se bude v Divadle Rokoko od 17 hodin konat oblíbená Dámská jízda. Tentokrát se divačky mohou těšit na novou tragikomedii Happy End s Danou Batulkovou v hlavní roli.

smlouva2Smlouva je bravurní tragikomedie o muži, jenž si najme svého vraha a ten má na splnění úkolu pouhých sedm dní!

misa1Ve Švandově divadle chystají v květnu klasiku: v závěru sezóny bude hlavní smíchovská scéna patřit modernímu nastudování Molièrova Misantropa, veršované komedii o lásce, pohrdání a přizpůsobivosti.

smlouvaBravurní tragikomedie o muži, jenž si sám najme vlastního vraha.

kralovaPřeneste se na královský dvůr do doby Ludvíka XIV. ve Versailles, které vévodily sešněrované korzety, paruky a bohaté krinolíny.

teloevJak vnést partnerského života špetku vášně? Co to je kontaktní rodičovství a jak si v roli rodiče udržet pocit vyrovnanosti? Co jsou to superpotraviny a jak nám pomáhají?

evaHerečka Eva Jeníčková se sice zapsala do povědomí diváků hlavně jako Vendulka utěšitelka z Básníků nebo Marika ze Sněženek a machrů, ale ve Spojených státech, kde převážně žije, se nikdy nepřestala věnovat divadlu.

paulO tom, že i auta mohou létat, aspoň tedy v nejnovějším dílu Rychle a zběsile, se můžete přesvědčit sami v sedmém díle této série, který je věnován památce tragicky zesnulého Paula Walkera.

havrest1Po Děvkách od Arbesa a Biľakovi s Putinem se u Švandů hraje Václav Havel.

kapkaVerunka se vrací do pražského Divadla Hybernia ve čtvrtek 26.března v 18 hodin a s ní i kapka medu.

velstarVelikonoční trhy ovládnou Staroměstské a Václavské náměstí první jarní den. Atmosféru příchodu jara navodí veselá kuřátka, zábavný program i dobré jídlo.

popeNa klavír, na bicí, na kytaru i na popelnice se bude hrát v původním českém muzikálu Popeláři, jehož premiéra se chystá 7. března ve Švandově divadle.

pohVíkend je svým způsobem svátek! A víkendy strávené s dětmi jsou svátkem dvojnásob. Také rádi vzpomínáte na doby, kdy jste jako malí s celou rodinou v napětí očekávali novou pohádku a nemohli skoro ani dospat?

evoNepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídne již pojedenácté Festival Evolution, který proběhne ve dnech 17. až 19. dubna 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

ovir1Den svatého Patrika připadá na 17. března, kdy se vše zbarví do zelena. Tento svátek se slaví především v Irsku, neboť svatý Patrik je právě patronem Irska.

kamhraSurrealistický průzkum lidské duše v rámci jevištní laboratoře neboli Marta si objednala terapii.

zenysobV dnešní době musí ženy zastoupit ženskou (a často i mužskou roli) s plným nasazením. Očekává se od nich, že budou stále plné energie, oplývat úsměvy, budou skvělé matky a zároveň si budovat kariéru.

stašSimona Stašová a Michal Dlouhý se představí v hlavních rolích italské komedie o lásce s hořkou příchutí Vím, že víš, že vím..., kterou právě zkoušejí v Divadle ABC.

bazponProměny ženského těla v čase, novodobé otroctví na jahodových polích i lidská blízkost jsou tématy festivalu Bazaar.

Kristýna SlavíkováNESCAFÉ® Dolce Gusto® a uznávaný módní fotograf Goran Tačevski zahájí unikátní výstavu černobílých fotografií v českých a slovenských multikinech.

tankniPokud rádi experimentujete a chcete zjistit možnosti skryté ve vašem těle i duši, knížka Tantra ve městě z nakladatelství Synergie Publishing čeká právě na vás.

franDivadlo v Rytířské uvádí divadelní hru Frankie & Johnny v obsazení Tereza Kostková a Aleš Háma.

biohodChvílemi jsem při čtení této knihy získávala pocit, že lidstvo je jen jakýmsi pokusným králíkem (kdovíkoho? Snad samo sebe?

triskaDivadlo Na Jezerce opět přiveze hereckou legendu Jana Třísku z Los Angeles do Prahy. Tentokrát kvůli české premiéře kanadské hry Marka Leiner-Younga „Shylock".

vim1Již 7. března se v Divadle ABC odehraje dlouho očekávaná premiéra italské komedie Vím, že víš, že vím..., ve které se v režii Vladimíra Strniska představí v hlavních rolích Simona Stašová a Michal Dlouhý.

popelariPůvodní český muzikál Popeláři s hudbou Romana Holého, frontmana skupiny Monkey Business a kapely J.A.R., připravují ve Švandově divadle: premiéra bude 7. března, režíruje Dodo Gombár.

karmořKdyž se řekne „mořské panny" představíme si ty vábící smyslné dámy moře, éterické a ryze ženské.

ladinaPředpremiéra na Oscary nominovaného romantického filmu Teorie všeho, welcome drink a možnost vyhrát úžasné ceny v tombole.

mbesedPražská Malostranská beseda oslavuje páté výročí znovuotevření po rozsáhlé rekonstrukci.

mil42Ve dnech 6.- 8.3.2015 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 42. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300