Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

O víkendu se bude konat na dlaždicích náměstí Václava Havla a v přilehlých prostorách Národního divadla, prázdninový Dyzajn. Všichni máme Dyzajn spoje s nakupováním originálních výrobků od lokálních dyzajnérů. Ale všimli jste si, jak moc se zlepšil a zlepšuje doprovodný program? Dneska už není podle mě Dyzajn jenom o nakupování, ale taky hlavně o spoustě zábavy.

   dyzzab

Podívejte se, na co se všechno se můžete těšit, až vás unaví nakupovaní. Samozřejmě sebou nezapomeňte vzít svoje děti. I ony si zde užijí spoustu zábavy.

V sobotu si návštěvníci i se svými ratolestmi budou moct takřka všemi smysly užít představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Divadlo pro malý, charismatická dvojice herců Magdaleny Zimové a Martina Matějky, ztvární tuto tradiční pohádku o putování s princem a třemi kamarády za záchranou princezny věru originálně.

Odpoledne se bude již nepatrně chýlit k tanci nebo alespoň jemnému pohupování. Dvojice písničkářů Brigita & Štěpán vás naladí do pohodových rytmů i slov vlastních autorských písní.

Vrcholem doprovodného programu sobotního dne bude všem dobře známý zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus, který vystoupí se svou čtyřčlennou kapelou a s vlastním osobitým repertoárem.

Představení pro děti bude v nedělním dopoledni opět v režii herců Divadla pro malý. Zahrají Pohádku o Robinsonovi. „Kapitánka lodi Ibn Orson, Robinson Crusoe a jeho papoušek zvou všechny děti i dospělé na dobrodružnou plavbu kolem světa. Neváhejte, zahoďte obavy a prožijte to největší pohádkové dobrodružství.

K bohatství všech barev a vůní letní piazzety patří rovněž hojnost žánrů a známých skladeb, které člověka vždy a znovu zaručeně potěší. O směsici letně laděných evergreenů se postará kapela The Brownies.

Zpod ležérnějšího tempa bluesových a latino standardů vás pak vyvedou nedělní headlineři Circus Problem. Nedělní večer, který bude současně tečkou za prázdninovým Dyzajn marketem, se tak návštěvníkovi zapíše do paměti vysokým srdečním tepem a divotvornými východo-jižanskými rytmy, které vás jistě budou provázet po celý zbytek léta.

   dyzzab1
V mezičasí budou poklidnější a chillovější hudební rytmy prosluněnému náměstí dodávat FANCY HOBO DJ's.

Po celou dobu Dyzajn marketu prázdniny se také bude možné interaktivně účastnit instalace filmového muzea NaFilM.
Také dětští kreativci budou moct dát průchod svým tvůrčím pudům. V dětském koutku pro ně budou připraveny rozmanité aktivity od různých společenských her až po možnost vytvořit si vlastní mořské hvězdice a rybičky ze sádry.

KDY: 5.8.- 6.8. 2017 od10–20 hodin.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300