Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Jestli si chcete o víkendu užít zábavu s vašimi dětmi, mám pro vás tip, na oblíbenou rodinou akci. Kde se budete bavit od rána až do večera.

   min

Můžete si vybrat z více jak 50 nejrůznějších akcí. Koncerty, kde si budete moct zatančit, ale i zazpívat. V tvůrčí dílničce si děti můžou vytvořit vlastní originální výrobky, které si budou moct odnést domu. Podíváte se do zákulisí a můžete si popovídat s předními umělci.

Hrát, zpívat nebo tančit budou pro děti Bratři Ebenové, Radek Baborák, Marta Töpferová, Anička Polívková s Michalem Kurtišem a řada dalších. Na workshopech si děti vyzkouší například spolupráci s baletním mistrem Národního divadla Janem Kodetem či výtvarnicemi Věrou, Ester a Lelou Geislerovými nebo si vyrobí vlastní animovaný film.

   min1

Budete se moct vydat i na cestu nočním tajuplným lesem, ve kterém ožijí stromy, pařezy i kameny. Na magickou divadelně-hudební prohlídku Zvuky nočního lesa. Celý program odstartuje již v pátek večer v divadle Minor neohrožený Robin Hood.

Program Strun dětem zaplní celé divadlo Minor i Novoměstskou radnici. Jednotlivé akce jsou určeny dětem od 4 let až po náctileté. Koncerty a představení se budou odehrávat i ve Vodičkově ulici.

   min2

KDY: 20. – 21. 5. 2017
Odkaz: Struny dětem

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300