Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás pozvánku na zajímavou alternativní akci, která se koncem června uskuteční v naší metropoli. Nádraží v Praze-Bubnech ožije hudbou, hlasy, pamětí i jinakostí.

   bubny

Na akci propojující opuštěný industriální prostor s živým okolím města, vystoupí osobití muzikanti, divadelníci a další špičkoví umělci, kteří nejsou součástí hlavního proudu. Vstup na všechny akce bude zdarma, pouze na divadelní představení Čekárna bude nutná registrace předem.

Pestrý program na odstartuje ve středu dopoledne divadelním představením Terezínské zvony. Večer pódium ovládne „hlasová čarodějka" a jedinečná zpěvačka Ridina Ahmed s kontrabasistou Petrem Tichým. A celý program zakončí věhlasné divadelní představení Čekárna v podání mezinárodního souboru Farma v jeskyni.

Ve čtvrtek od rána bude probíhat seminář pro studenty středních filmových škol. Večerní pódium rozzáří charismatický romský zpěvák a akordeonista Mário Bihári se skupinou Bachtale Apsa. Hostem večera bude nevidomý zpěvák Martin Svátek.

V pátek ožije nádraží výtvarnou dílnou Jamming pod vedením malířů Mirka Kaufmanna a Otto Kowena. Večer bude patřit energické skupině Allstar Refjúdží Band tvořenou hudebníky různých národností i náboženských vyznání. Páteční program uzavře divadelní představení Čekárna v podání souboru Farma v jeskyni.

Sobotní program se přesune na Rohanský ostrov, kde vznikne „Carton Cajon - Picture", velkoplošný obrat vytvořený z bubnů-kachonů.

Poslední den festivalu nabídne představení Vzhůru nohama. Navečer bude prostor patřit známé jazzové a folkové zpěvačce Ireně Budweiserové, kterou doprovodí kytarista Jakub Racek. Vyvrcholením akce bude divadelní představení Čekárna v podání souboru Farma v jeskyni, které vše symbolicky ukončí.

KDY: 21. - 25. 6. 2017
KDE: Nádraží Praha-Bubny
ODKAZ: Bubny

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300