Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Začíná jedna z největších přehlídek designu. Už podevatenácté se můžeme těšit v naší metropoli na novinky z designu, které si organizátoři pro nás připravili. A letos jich bude opravdu hodně. Letošní téma festivalu je Jídlo a jeho další významy a věci s ním spojené.

des072
Představí se rekordních 304 designérů, značek, studií i uměleckých škol. Fanoušci módy a šperku se mohou těšit na 17 módních přehlídek a desítky instalací módních designérů a šperkařů. Nebudou chybět ani zahraniční hvězdy, bohatý doprovodný program, přednášky a moderované diskuze.

Letošní téma festivalu je Jídlo a jeho další významy a věci s ním spojené. Středobodem Designbloku bude Designérie, krajina vjemů požitků i her, která vznikla podle návrhu Maxima Velčovského a Veroniky Jirouškové a vypadá jako velká cukrárna. Vyrostou v ní gigantické dorty, kolotoče, které návštěvníky povozí na ikonách značky Vitra, domky od H3T architekti, skákací hora Říp, cukrové vaty nebo perníková srdce malovaná českými ilustrátory.

des071

V Designérii bude umístěná také Garden Stage, která pohostí v průběhu týdne módní přehlídky, divadlo i koncert.

Dospělí i děti ve střední hale najdou každý den bohatý program i odpočinek po absolvování výstavní části Designbloku. Téma Jídlo bude prorůstat všechny výstavní domy jak přímo gastronomickými stanicemi tak instalacemi jednotlivých designérů a značek.

des07

KDY: 26. - 30. 10. 2017
KDE: Výstaviště Praha Holešovice
ODKAZ: Designblok

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300