Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Poslední červnový víkend navštíví Prahu, legendární zpěvák Sting. Na pražském Výstavišti v Holešovicích se uskuteční festival evropského střihu. A nemá to být jen tak nějaký festival.

   metrono2

Všichni kdo občas na nějaký ten letní festival zajdeme tak víme, jak to vypadá, když začne pršet, když je fronta na studený párek nebo na teplý pivo. Ale, myslím, že se to postupně hodně zlepšuje a organizátoři slibují, že v Praze se odehraje festival, který nám nabídne vysoký komfort a pohodlí. Tak uvidíme a posoudíme.

Kvalitní hudba je asi základ, každého festivalu, když se rozhoduju na co jít a tady bude hlavní hvězda Sting, tak není co řešit. Dál je připraveno 40 koncertů, včetně exkluzivních vystoupení GusGus, Blood Red Shoes, Young Fathers, Davida Kollera, Ewy Farne, Lenny, Monkey Business.

   metrono1

Super je vytvoření asi 2000 míst na sezení na tribunách a další 3000 budou vytvořena umělá a nabídnou například komfortní sezení v gastro zónách. Nabídka jídel bude pestrá a jídlo si zde budou moct objednat i vegetariáni. Wi-Fi, dobíjející stanice, bankomat nebo úschovna zavazadel to už beru dneska, jako fajn bonus. Po celém areálu budou k dispozici keramické splachovací záchody s umyvadly, papírovými ručníky a mýdlem, osvětlené cesty, odpočinkové a zelené zóny, meeting pointy ve tvaru soch jednotlivých interpretů.

Speciální kapitolou jsou pak akustická opatření, která kombinují speciální panely, látkové odhlučnění či směřování scén a jedna z nejlepších světových zvukových aparatur, která bude zárukou vysokého hudebního zážitku.

No, tak hlavně, aby nepršelo, nebyli velké fronty na jídlo a ze záchodů, aby se nestali vodní nedobytné pevnosti. Ale o to vlastně vůbec nejde. Jde přeci o Stinga a super zábavu. A doufám, že bude i nějaké to bezpečnostní opatření, abychom byli všichni v pohodě a festival si užili.

   metrono

KDY: 23. - 24. 6. 2017
KDE: Výstaviště v Holešovicích
ODKAZ: Metronome Festival Prague

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300