Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Z Náplavky se poslední dobou stává fenomén centra dění v metropoli. Kloubí se tam veškerá zábava a pořádané akce jsou tam čím dál víc populární. Dneska se tam otevřela výstava GOTT, MY LIFE. Bůh na Náplavce, myslím, že tohle jen tak něco nepřekoná.

   gott2

Určitě jste si všimly masivní reklamy na tuto akci a myslím, že to bude na Náplavce opravdu žít. Karel Gott je fenomén téhle doby. Ať se to líbí nebo nelíbí, on rozdává radost a potěšení pro fanoušky už dlouhých šedesát let.

Velkolepá výstava, kterou můžete navštívit v unikátních prostorech na lodi, která na tyto účely byla přebudována a kotví na Rašínově nábřeží. Výstava ukazuje unikátní formou zmapovanou umělcovu životní dráhu a profesionální kariéru. Digitální dómy, videoprojekce klipů a sestřihů kariérních střípků nebo uvítání návštěvníků samotným Karlem Gottem prostřednictvím holografické projekce. A to je jenom malý výčet nevšední expozice. Protože na 1 500 m3 výstavního prostoru je připraveno přes 1000 exponátů a 30 projekcí.

Je to prostě originální výstavní show, která nemá v českém show byznysu obdoby. Myslím, že i pro nás tato expozice, bude nezapomenutelná show.

   gott

KDY: 8. 6. – 30. 9. 2017
KDE: Náplavka
ODKAZ: GOTT, MY LIFE

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300