Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Obdivujete rádi výkony akrobatek a jejich skvělá vystoupení na zemi i ve vzduchu? Mám pro vás pozvánku na šestý ročník mezinárodního festivalu nového ženského cirkusu Fun Fatale.

   fun1

Tak jako každý rok, i letos se do Prahy sjedou ženy z různých koutů Evropy, aby oslavily svátek ženského nového cirkusu. Spojení divadla a často neuvěřitelných fyzických výkonů si právem získalo nadšené příznivce mezi diváky. Letos se můžeme těšit na akrobatky nejen z Čech, ale také z Německa, Švédska, Norska, Finska, Francie či Portugalska.

   fun2

Ojedinělý festival představí malým i velkým divákům nevídané akrobatické kousky na zemi, na šálách, hrazdách, lanech či dokonce na kovovém pletivu. Vzduchem budou poletovat míčky žonglérek, elegance, ženská krása i humor. Zkrátka, v novém cirkusu si každý najde to svoje, z čeho si odnese nezapomenutelný zážitek. Nebude chybět ani program pro děti, které cirkus prostě milují. Aby ne, všichni občas rádi na chvíli zapomeneme na gravitaci a představujeme si, že umíme létat a že možné je snad úplně všechno.

   fun3

Děti i dospělý si budou moci na workshopech vyzkoušet akrobatické umění pod dohledem těch nejlepších v oboru.

KDY: 29.3. – 2.4.2017
KDE: KD Mlejn

   fun

Odkaz: Fun Fatale

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300