Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Poslední dobou jsou čím dál víc populární a oblíbené hry, kde si musíte lámat hlavu a strategicky přemýšlet. Jedna taková akce se koná v sobotu na Střeleckém ostrově, kde si může celá rodina hrát, skládat a lámat si hlavu nad úkoly, které pro ně budou připraveny.

   festkrea

Program je připraven pro malé i velké návštěvníky. Užijete si spoustu zábavy, soutěží i hry s odměnami. Aktivity budou rozděleny do tří věkových kategorií.

Pro nejmenší dětí od 1 do 3 let je připraven například herní koutek pro miminka a batolata, herna didaktických hraček, výtvarná dílnička, mohou prozkoumat svět magnetů či stavět z dřevěných kostek.

Předškoláci mezi 3 a 6 lety si mohou třeba potrápit hlavičku u hlavolamů a logických her, tkát z barevných papírů, stavět z nejrůznějších typů stavebnic, vyrobit si papírové loutky či složky na výkresy.

Školáci od 6 do 12 let si vedle hlavolamů, her s optickými klamy či staveb ze dřeva mohou vyrobit linoryt s výtvarnicí Petrou Cífkovou či si obohatit knihovničku na výměnném knižním bazárku.

Pro rodiče bude připravena logopedická poradna či herna společenských rodinných her.

Vstup je zdarma, pouze vybrané výtvarné dílny se speciálním lektorským vedením a materiálem jsou za poplatek 80 Kč/dítě. Festival se bude konat za každého počasí.

KDY: 27. 5. 2017 od 11.00 do 18.00 hodin
KDE: Střelecký ostrov
ODKAZ: Kreativní festival

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300