Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Za týden nás čeká dětský den, pokud nevíte čím udělat svým dětem radost, mám pro vás tip na Šmoulí den.

   smou

Populární modré postavičky Šmoulové dorazí oslavit s dětmi jejich den do pražského Hard Rock Cafe. Děti se mohou těšit na zpívání oblíbených hitů i tanec, Šmoulové ale také pokřtí své nejnovější CD a děti si své oblíbence užijí i zblízka během autogramiády!

Aby se děti během svého řádění se Šmouly mohli také občerstvit, bude pro ně i pro jejich rodiče připraven vynikající snídaňový bufet. Za cenu 165 Kč za dítě nebo 350 Kč za dospělého bude neomezený výběr ze studeného i teplého stolu. Servírovány budou sýry a lokální uzeniny, pestrá nabídka sladkého pečiva, sušenky, mini koblížky, ovoce s jogurtem, granola či křupinky do mléka, nebo pořádná anglická snídaně v podobě slaniny, míchaných vajec, fazole, grilovaná rajčata, smažené houby, bramborové vafle, americké palačinky a vafle s čerstvým ovocem a polevou.

Kdo vyrazí na Šmoulí party, kterou vás provede moderátor Petr Vojnar, je nutné udělat rezervaci na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Petra Macourková) Bohužel kapacita není nafukovací tak, aby se na vás a vaše děti dostalo.

KDY: 3. 1. 2017 od 9:00 – 11:30 hodin
KDE: Hard Rock Cafe, Malé náměstí 3, Praha 1
ODKAZ: Hard Rock Cafe

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300