Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Strávit příjemné odpoledne, udělat si radost koupí originálních produktů a podpořit české podnikatele – to vše nabízí netradiční jarmark konaný v Baby Office.

           581180 490577727682363_43955462_n

Přemýšlíte, čím si oživit třetí červnový víkend? Navštivte v neděli 16. června od 13 do 18 hodin tržiště nápadů, kreativity a inspirací v sídle Baby Office v pražské Michli. Představí se vám čeští podnikatelé se svými exkluzivními výrobky, připraven je i pestrý program nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Těšit se můžete na speciální workshop Bellibox, dílničku pro nejmenší, hrátky s balónky, fotokoutek, ale například i ukázky masáží.

Od 16 hodin je na programu představení pro děti od 2 let – divadlo Anfas zahraje Pohádku o světluškách. A vydržíte-li až do půl šesté, můžete si z jarmarku kromě zakoupených předmětů a dobrého pocitu odnést i dárek!

Po celý den vám bude k dispozici jak volná herna pro děti, tak zahrada pro případný piknik. Deku si vezměte s sebou, piknikové balíčky jsou k zakoupení v místní kavárně...

Vstup na jarmark je zdarma a vítáni jsou muži, ženy i děti všech věkových kategorií!

Pořadatelem jarmarku je projekt Baby Office – unikátní coworkingové centrum, které nabízí podnikavým rodičům kromě pracovního prostoru také miniškoličku, vzdělávací, ale i wellness služby, to vše pod jednou střechou. Sídlo Baby Office najdete na adrese: Pod Dálnicí 12, Praha 4 – Michle.

Více informací na www.babyoffice.cz nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/babyoffice .


 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300