Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé akce, které by jste si neměli nechat ujít v Hard Rock Cafe. Můžete si zde užít už tento víkend stylový svátek Halloween, nebo si na konci měsíce, vychutnat koncert slovenské zpěvačky Jany Kirschner.

helcaf2

V sobotu budou prostory Hard Rock Cafe Praha patřit dětem. Proběhne zde tradiční dětský Halloween brunch. Pro děti bude připraven bohatý zábavný program s pěveckou soutěží o ceny, opičí dráhou, dětským koutkem či malováním na obličej. Vrcholem pak bude soutěž o nejlepší kostým malých návštěvníků a malování dýní. Pro malé i velké hosty bude samozřejmě připraven také bohatý brunch formou bufetu, který bude obsahovat sladké i slané dobroty.

helcaf

Na dospělé čeká večer velký Helter Skelter Halloween. Zahraje DJ LuiJack, místní špičkoví barmani vám nabídnou strašidelné drinky i osvědčené klasiky a pro zábavu bude připraven foto koutek.

Poslední den v tomto měsíci vystoupí v Hard Rock Cafe Praha, Jana Kirschner. Její koncert bude vyvrcholením říjnové kampaně Pinktober, která má za cíl upozornit na problém rakoviny prsu a získat prostředky pro organizaci Mamma HELP. Zpěvačka vystoupí v sestavě s kytarou, basou, bicími a akordeonem, čeká nás tak ojedinělý hudební zážitek s touto výjimečnou interpretkou.

helcaf1

Od čtvrtka do konce měsíce si pochutnejte na speciálním strašidelném menu. Halloween Voodoo Burger je šťavnatý burger s trhaným vepřovým masem a rozpouštějícím se sýrem, doplněný plátkem grilované dýně s cajunským kořením, to vše naservírované v temně černé housce. A k tomu si objednejte strašidelný koktejl ozdobený jedlou dekorací ve tvaru oka. Ve sklenici najdete lahodný mix kořeněného rumu, Bacardi, limetkového džusu, ananasu, Gomme sirupu, Angostury, jahod a borůvek.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300