Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mladá kapela Lake Malawi vedená zpěvákem Albertem Černým, bývalým frontmanem Charlie Straight, exkluzivně vystoupí v rámci říjnového hudebně-módního programu v Centru Černý Most v sobotu 18. října ještě před začátkem svého podzimního turné. Lake Malawi koncertem podpoří týden na téma „hipster", a všem zájemcům rádi vysvětlí, co se za tímto označením ukrývá.

   lake

Centrum Černý Most totiž po celý měsíc přináší svým zákazníkům originální módní inspiraci v duchu hudebních proudů, jako je disko, hipster nebo stylů skupin The Beatles a ABBA. Na návštěvníky čekají nejen živá koncertní vystoupení, tipy na „módu vyladěnou hudbou", ale také ukázky tematického líčení, zábavné kvízy či šance získat slevové poukázky. Pro věrné zákazníky centra bude navíc připraveno drobné občerstvení zdarma.

Originální koncept módního měsíce vyšperkují čtyři živé koncerty, jež uzavřou každý z tematicky laděných týdnů. První říjnový víkend patřil diskotékovým rytmům a narozeninové párty rádia Kiss 98, která vyvrcholila koncertem Heleny Vondráčkové. Tuto sobotu (11. října) čeká nejen všechny milovníky The Beatles jejich uznávaný revival Pangea – The Beatles Revival Band, který vystoupí od 16.30 hodin celkem třikrát. Sobota 18. října bude věnovaná v současnosti populárnímu stylu hipster a oblíbené skupině Lake Malawi. Frontman Albert Černý se svou novou formací vysvětlí, kdo jsou hipstři, a své fanoušky potěší hned dvěma hudebními bloky (od 16.30 hodin). Lake Malawi navíc v Centru Černý Most odehrají hudební show exkluzivně pár dní před startem svého podzimního turné po České republice.

Říjnový hudebně-módní program v Centru Černý Most zakončí koncert ABBA World Revival (25. října) doplněný sympatickým moderátorským duem manželů Hejdových, kteří se stali hvězdnými tvářemi závěrečného týdne akce We Love Style. Návštěvníci koncertů mají šanci získat slevové poukázky, pro věrné zákazníky centra bude připraveno i drobné občerstvení.

Více na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost

Kateřina Gazdíková

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300