Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Do Divadla Broadway se po několika letech vrací divácky veleúspěšný muzikál KLEOPARTA. Znovuobnovená premiéra bude již tento čtvrtek 23.října. Ale nyní pro Vás přinášíme zprávy ze zkoušek.

   hul3

Režisér Filip Renč si svolal umělce už v polovině srpna a tím jim k jejich smůle zkrátil divadelní prázdniny. A protože maminka a pan režisér mají vždy pravdu, umělci bez reptání pracují od rána do večera, aby pro Vás připravili úžasný zážitek z muzikálu. Zvláštním hostem se stal Daniel Hůlka, který po delší době nastupuje zpět do muzikálu a to hned do hlavní role Caesara. Jeho hlavními kolegyněmi v roli krásné a vychytralé Kleopatry budou opět Kamila Nývltová a Radka Fišarová. Daniel se do zkoušení pustil s obrovskou chutí a profesionalitou a pod vedením Filipa Renče se velmi rychle zhostil své role na výbornou. „Je to velká dřina a zodpovědnost ale moc mě to baví. Spolupráce s Filipem je perfektní, známe se již z Barona Prášila a Filipova urputnost a zapálení je velmi nakažlivé (smích). Všichni se snažíme podat maximální výkony. Kamila a Radka jsou moje velké kamarádky a moc mi pomáhají. Jsou to obě super holky, mám je moc rád." To jsou slova Daniela Hůlky na otázku: Jak se mu práce na nové roli v muzikálu Kleopatra líbí?

Velkou změnu zaznamenala také choreografie celého muzikálu pod vedením neúprosné a vysoce profesionální choreografky Leony Qaši Kvasnicové. O této ženě je známé, že dokáže roztancovat i vyložené netanečníky a tak se máte na co těšit.

Přijděte se podívat, jak to celé dopadlo. A třeba i vy oceníte snahu našich umělců, připravit pro vás diváky nezapomenutelný zážitek.

   hul

   hul1

   hul2

   hul4

To vše již od 23.10. v Divadle Broadway.

Moc se na vás těší, vaše Divadlo Broadway.

Více na: www.divadlo-broadway.cz

Gabriela Šimonová

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300