Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Miro Žbirka se po několikaměsíční odmlce vrací s novým koncertním projektem nazvaným Vánoční Best of Video Tour.

       mzbirka

Název si turné tak trochu vypůjčilo z připravované kolekce všech Žbirkových videoklipů, která by měla vyjít na podzim tohoto roku u Universal Music.
Na všech koncertech Vánoční Best of Video Tour zazní největší hity dokreslené projekcemi sestavených z originálních klipů. Absolutní premiérou budou dosud nezveřejněné záběry a exkluzivní informace z pozadí natáčení klipů.
Miro Žbirka k Vánoční Best of Video Tour dodává: „Těším se na tyto koncerty, protože i po tolika letech na pódiu opět zažiju něco nového, něco co jsme ještě nedělali. Video spojené s live hraním současně, tak aby se tyto dvě složky navzájem podpořily, to je to, o co nám jde, a doufám, že se to podaří. Na rozdíl od koncertů se symfonickým orchestrem, si spolu s kluky z kapely budeme moci dovolit trochu improvizovat a zbude i prostor na mluvené slovo. Protože tentokrát se nejedná o velké sportovní haly, těším se také na užší kontakt s publikem a intimnější atmosféru."

V Praze budou dva koncerty

25. 11. Praha, Divadlo Hybernia, předprodej: www.ticketportal.cz, pokladna divadla Hybernia
26. 11. Praha, Divadlo Hybernia, předprodej: www.ticketportal.cz, pokladna divadla Hybernia

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka 

Johana Turner

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300