Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Švandovo divadlo na Smíchově otevře sezónu studiovou lahůdkou. Tvůrčí i herecký exhibiční zápas tu předvedou dvě výrazné herečky v autorské inscenaci Hřebíčková s Onufrákovou lehce meditují aneb Děvky od Arbesa.

   Onu

Hra inspirovaná hereckým životem, smyslem pro humor obou hereček i smíchovským koloritem zahrnujícím i dvě barvité postavičky prodejných žen z blízkého Arbesova náměstí tak zahajuje nový cyklus Intimních rozhovorů: v v něm se do konce sezóny potkají ještě tři další nevšední dvojice různých osudů, světonázorů i dob. Novinku režiséra a uměleckého šéfa smíchovské scény Doda Gombára uvidí diváci poprvé v sobotu 18. října 2014 ve Studiu Švandova divadla.

Podle dramaturgyně Lucie Kolouchové divákům hra nabídne čerstvý pohled na divadlo, herectví a život obecně. „Meditovat se Zuzanou Onufrákovou je těžké, protože tolik nakumulované energie v tak křehkém těle s nejhezčím pozadím široko daleko, to je přírodní úkaz!", s obdivem uvádí Petra Hřebíčková o své kolegyni. A Zuzana Onufráková dodává: „Zkoušení s Petrou Hřebíčkovou? To je jako když se vyspíte dorůžova, pomilujete se s partnerem a po společné snídani vyrazíte na výlet bez mapy a GPSky! Její entuziasmus a pracovitost jsou nakažlivé. A její humor? Blahodárný jako český česnek!"

   Onu1

Více na: www.svandovodivadlo.cz

Magdalena Bičíková

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300