Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Vánoce již klepou na dveře a s vánoční atmosférou přichází i vánoční večírky. V Hard Rock Cafe Praha můžete strávit čas s těmi nejmenšími, kteří se na nadílku pod stromečkem těší asi nejvíce. První adventní neděli se koná již tradiční Předvánoční party se Santou!

hardviz

Děti i rodiče se mohou těšit na bohatý brunch, který nabídne výběr sladkého i slaného. Chybět nebude čerstvě upečený chléb a bagetky s výběrem pomazánek, palačinky s javorovým sirupem, domácí muffiny ale i müsli s jogurtem a čerstvé ovoce. Na své si přijdou i milovníci anglické snídaně s grilovanou slaninou a párečky.

hardmik

K Předvánoční party ale kromě jídla patří neodmyslitelně i zábava. Děti budou moci předvést svůj pěvecký um v soutěži Hard Rock hledá talent, pohrát si v dětském koutku nebo si užít opičí dráhu. Chybět nebude ani velmi oblíbené malování na obličej!

hardmik1

Pokud se vám Předvánoční party zalíbila, nezapomeňte si rezervovat místo! To je možné na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hardmik2

Cena pro dospělého: 250 Kč
Cena pro dítě: 165 Kč
V ceně je zahrnuta konzumace bufetu a program pro děti, pro které je v ceně i neomezená konzumace džusů, Pepsi, Pepsi Light, Mirindy, 7Up a sody.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300