Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Jednoho dne za mnou andělé přišli a seznámili mne s nápadem udělat pro lidi laskavé meditační CD, které by všem umožňovalo propojit se s anděly.

   annad

Pocítila jsem hluboké dojetí, že se na tomto, pro mne významném projektu, mohu podílet. Měla jsem velký respekt a vnitřní pokoru, ale říkala jsem si, že se není čeho bát. Andělé si přejí, abych udělala CD, tak se pustíme do radostné práce. Pracovala jsem 13 let jako moderátorka v rádiích, mluvený projev byl můj každodenní chleba.

Požádala jsem při přípravě anděly o vedení. Skrze automatické psaní mi byly předány texty od andělů pro jednotlivé části meditací. Byl to úžasný zážitek, vše se dělo tak lehce a přirozeně. K meditacím pod vedením archanděla Sandalfona složil můj Partner Duše hudbu. Celkový efekt z CD se ještě více umocnil a propojil. Když můj přítel skládal hudbu, viděla jsem kolem něj mnoho andělů, kteří se radovali a tancovali do rytmu meditačních zvuků.

Realizace CD byl jeden velký zážitek, sama na sobě jsem pociťovala hloubku a andělské odkazy v každém slově či tónu hudby.

Dnes mám od vydání CD ohlasy také od posluchačů. Vždy mne velmi potěší příběhy, které CD přináší. Mnoho lidí vidělo a propojilo se prostřednictvím CD se svými anděly. Cítili se zharmonizování po náročném dni. CD pozitivně motivuje k sebepoznání a vylaďuje energie. Také z ohlasů vyplývá, že blahodárně působí na problémy se spánkem. Kdokoli si CD pustil během usínání, vždy rychle usnul a ráno se cítil odpočatý a plný energie.

CD se prodalo několik stovek po celé České republice a dokonce se dostalo i do světa. Své posluchače našlo v Rakousku, Anglii, Kanadě či ve Švédsku nebo na Slovensku.

Ráda bych poděkovala všem za podporu a také za to, že věří v naše andělské přátele SPECIÁLNÍM BONUSEM K CD. Jako dárek pro Vás nebo Vaše blízké můžete získat speciální LIMITOVANOU EDICI CD „ANDĚLSKÁ NADĚJE PRO KAŽDÝ DEN" V OMEZENÉM POČTU 100ks.

K CD JAKO BONUS OBDRŽÍTE KRYSTAL A KRÁTKÉ POSELSTVÍ OD VAŠICH ANDĚLŮ.

Vše na míru Vám nebo Vašim blízkým vyberou Vaši andělé. Cena CD je 149 Kč (Jako dárek bonus: Krystal a osobní vzkaz od andělů) Celková cena s poštovným a balným 208 Kč

   annad1

Podrobnosti najdete zde: http://www.andelskanadeje.cz/cd-relaxacni-hudba-meditace.html

Trpíte nespavostí? Toužíte po opravdovém odpočinku? Potřebujete uvolnit napětí a tlak? Máte vnitřní strach? Chcete se propojit s anděly a otevřít své srdce sebelásce?

CD „Andělská naděje pro každý den" Vám může pomoci! Stačí opravdu tak málo, abyste se cítili lépe. Vaše dny budou opět veselejší a zářivější.

Foto: Jiří Svoboda

Eva Laštovičková

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300