Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

klaun1Na DVD a Blu-Ray právě vychází film Klauni, který vznikl podle scénáře Petra Jarchovského a námětu mima Borise Hybnera.

putimHru Putin a Biľak u trezoru, noční grotesku o zvaných i nezvaných hostech v cizích pokojích a cizích zemích, chystají jako první novinku roku 2015 ve Švandově divadle.

andeDivadla ABC a Rokoko zvou všechny malé i velké diváky na 4. ročník Vánočního festivalu, který se koná v sobotu 6. prosince.

van6Perníčky, cukroví, svařák, pečené kaštany, vánoční ozdoby, dárečky a k tomu koncerty, divadlo, taneční vystoupení nebo výtvarné a hudební dílny.

tenaSpeciální koncert s hosty pro své fanoušky připravily zpěvačky řeckého původu Martha a Tena Elefteriadu na 9. prosince od 19 hodin do pražského Divadla Brodwayi.

herKřest kalendáře na rok 2015 pro Nadační fond Slunce pro všechny a vánoční trhy v Divadle Bez zábradlí 12. 12. ve 14.00 hod.

kouzloMožná to znáte: ocitnete se na večírku, kde předstíráte, že jediné, co vás zajímá, je obsah vaší sklenice. Nevíte totiž, ke komu se připojit, ani co říkat.

vanocČtyři vánoční představení, andělská besídka, pošta pro Ježíška, výtvarné dílničky a vánoční trhy neziskových organizací i něco dobrého na zub vás čeká v sobotu 6. prosince v divadlech ABC a Rokoko.

budecOriginální výtvarné kurzy pro děti, mládež i dospělé vedené respektovanými umělci nabízí studio Bubec.

afroLetos již po deváté si můžete nadcházející zimu zpříjemnit africkým hudebním horkem! Na tradiční podzimní multikulturní akci dorazí bubenická legenda Louis Cesar Ewande, kterého podpoří místní bubeníci z Barati Squad.

bilevan1Zpěvačka Lucie Bílá, která má za sebou dva ročníky mega tour Černobílé turné, zahajuje své další, tentokrát předvánoční turné s názvem BÍLÉ VÁNOCE 2014.

strombrevSlavnostní rozsvícení břevnovského vánočního stromu se koná v sobotu 29.11.2014 v ulici Bělohorská u Kaštanu.

eroNa začátku listopadu byla slavnostně pokřtěna právě vycházející kniha MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON.

popPříběh Poppy je jemně spletená pavučinka děje, emocí a drobných linií děje, které vám s naprostou syrovostí ukáží, jak budete přemýšlet, až vám bude sedmdesát jedna let a budete na prahu umírání v nemocnici.

vzduchNakladatelství Teapot, které se věnuje publikování bibliofilií, právě vydává jedinečnou autorskou knihu.

gamesOčekávaná první část dalšího dílu celosvětového fenoménu „Hunger Games", tentokrát s názvem Síla vzdoru, se blíží! V tomto díle získává boj o přežití na intenzitě, postavy se dál rozvíjí a odhalují svůj pravý charakter.

plesČas plesů se kvapem blíží. Mnohé zastihne připravené, ale co poradit těm, kterým z dávných středoškolských tanečních zůstala v paměti jen letmá vzpomínka na kroky pro valčík a polku?

krobČtvrt století od pádu komunistického režimu si připomíná i Švandovo divadlo na Smíchově.

hardV jedné ze svých nejznámějších písní "IMAGINE" John Lennon chce, abychom si představili svět, kde neexistuje hlad.

knihovnik2Ještě před koncem roku vstoupí na televizní obrazovky nová výpravná a napínavá podívaná.

miss1Populární castingy České Miss se blíží a hned dvě ze sedmi jejich kol se uskuteční v Praze.

philDruhou tvář Řecka představí již tento pátek pop-rocková hvězda Philippos Pliatsikas. Koncert nejvýznamnější zpěvák řecké populární scény se uskuteční 14. listopadu od 19:30 Divadlo Hybernia v Praze.

boy2První Česko-Slovenský, profesionální boyband, který vznikl letos v září, kdy přední světoví /britští/ producenti potvrdili výběr kandidátů z těch největších talentů, se již brzy oficiálně představí médiím a veřejnosti!

radimNejvyšší český zpěvák a herec, hlavní představitel českého Fantoma opery Radim Schwab se už v sobotu 15. listopadu od 16 hodin v pražském Divadle Semafor.

cocoNikdy jsme nebyli tak blízko... Britská spisovatelka Lisa Chaney nahlédla do nejtajemnějších zákoutí života drobné Francouzky, informace čerpala z nově objevené milostné korespondence.

cinem1Předpremiéra nového českého filmu MY 2 o lásce mladé ženy a jejího gay kadeřníka, welcome drink a možnost vyhrát hodnotné ceny v tombole.

ezopredNa výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.

odhaleniZkuste si jen představit, že zanecháte pozemského pachtění a pracovních povinností a pojedete do světa, na posvátná místa ženských bohyní, do ženských kruhů a do meditací hledat sebe samu.

olgaV rámci Festivalu svobody k výročí událostí 17. listopadu 1989 proběhla v pražském kině Lucerna speciální projekce unikátního devadesátiminutového dokumentu režisérky Olgy Sommerové Magický hlas rebelky.

nocdivadV sobotu 15. listopadu se Švandovo divadlo opět připojí k Noci divadel.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300